reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem ze głupio się tak porównywać … ale badalas estradiol jakoś przed transferem kilka dni ? W 10dc u mnie estradiol 76 endo 7.2 dzis 12 dc estradiol 100 i endometrium okaze się dopiero jutro …
Niewiem kurłaaaa doszukuje się wszystkiego i wszędzie .
Dają w dupe te hormony … jeszcze jutro dziecku mojemu stawiają nagrobek to już wogole najlepiej walnęła bym sobie drina … może 2 , ewentualnie 4 …
Jak coś jest winko bez alkoholowe .
Ależ to życie jest przewrotne jednemu jutro stawiasz nagrobek A zaraz będziesz próbować dać nowe życie. Rollercoster życia.
 
reklama
Spróbuj jedną tabletkę dopochwowo na noc.
A masz estrofem 1 mg czy 2 mg ?? Na opakowaniu ?
Właśnie sprawdzałam . 2 mg jest na opakowaniu . Wiesz jak wspomniałam lekarzowi o stosowaniu estrofemu dowcipnie to się na mnie dziwnie popatrzył i stanowczo kazał brać do paszczu …
Nic już wiecej nie wyczaruje 😒
Będzie co ma byc … do jutra się „zesram“ 😜
 
Jak coś jest winko bez alkoholowe .
Ależ to życie jest przewrotne jednemu jutro stawiasz nagrobek A zaraz będziesz próbować dać nowe życie. Rollercoster życia.
Nooo powiem Ci że Combo ładne …
Byłam właśnie niedawno na cmentarzu .
Wierze ze z jego pomocą jeszcze zadzieją się cuda 🫶

Nie jest wcale łatwo starać się o kolejne dziecko po takiej traumie…
Czeka na nas jeszcze 5 dzieciaczków …
Kiedy będziemy je zabierać jak nie teraz ?!
Nie chce nikogo urazić ale osobiście daje sobie czas do 39 lat … jak sie nie uda to trudno ….
 
Nooo powiem Ci że Combo ładne …
Byłam właśnie niedawno na cmentarzu .
Wierze ze z jego pomocą jeszcze zadzieją się cuda 🫶

Nie jest wcale łatwo starać się o kolejne dziecko po takiej traumie…
Czeka na nas jeszcze 5 dzieciaczków …
Kiedy będziemy je zabierać jak nie teraz ?!
Nie chce nikogo urazić ale osobiście daje sobie czas do 39 lat … jak sie nie uda to trudno ….
Spokojnie.
Podobno każde.dziecko odmładza, więc im później tym lepiej;)
 
jak dawałas radę 2 na raz czy robiłaś krotkie przerwy ? 🤔 mi ciężko już dwie ma raz czuje jakiś opór aplikując.. są to spore tabletki na początku miałam jedna no to w miarę spoko ale z dwiema z dnia na dzień jest mam wrażenie ze gorzej 🤔
Ja aplikowalam je na lezaco. Na plecach z podniesionymi nogami. Jakos latwiej czulam, ze wchodzi. I jedna po drugiej. Spokojnie wchodzily. Na stojaco duzo trudniej bylo.
 
reklama
Do góry