reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam Dziewczyny

U nas dzisiaj piękne słońce i cieplutko, zaraz jadę po jedzonko na grilla :-)

Byłam wczoraj na weselu kuzynki, troszkę się pobawiłam, oprócz za głośnej muzyki impreza się udała.

Pozdrawiam ze słonecznej Gdyni życząc Wam wszystkim udanej soboty.

bb6a89554aea42359877e63c9ba9db64_th2.gif
 
reklama
hej

Masia - kciuki za transfer

Sylwia wybacz ze Cie mecze ale juz glupieje...w zeszla sobote zrobilam sobie badanie glukozy, wyszlo w normie ok 96 a norma do 100, dzis powtorzylam i wyszlo 107 a norma do 100.. czy mam sie martwic? czemu tak skoczył? a jestem ciagle na diecie:(
 
hej

Masia - kciuki za transfer

Sylwia wybacz ze Cie mecze ale juz glupieje...w zeszla sobote zrobilam sobie badanie glukozy, wyszlo w normie ok 96 a norma do 100, dzis powtorzylam i wyszlo 107 a norma do 100.. czy mam sie martwic? czemu tak skoczył? a jestem ciagle na diecie:(

Joasia, specem od cukrzycy nie jestem ale z takim wynikiem zrobilabym sobie test z obciazeniem. Z tego co wiem to poziom glukozy sie waha sporo nawet w ciagu dnia zalezy co zjesz. Mowisz ze jestes na diecie... Ale diecie zeby schudnac czy diecie specjalnej pid " cukrzyka"? I nie mowie tu ze masz cukrzyce bo o ile wiem cukrzyce sie diagnozuje powyzej 126... No ale test sobie zrob o ile lekarz nie powie inaczej... Bo moze byc takie ryzyko ze cukrzyce mozesz latwo miec.

Ja badalam glukoze i mi wyszlo 80.
 
hej laski z moja babcia jest bardzo zle dlatego nie mialam czasu pisac ale cały czas trzymam kciuki
jedna dobra nowina ze sprzedalismy drugie auto i w koncu mamy kase:)
ale skoro czekalismy juz tak dlugo to moze poczekac do lipca i zpb czy sie do ref zakwalifikujemy a jak nie to podejdziemy normalnie
na dodatek chyba w jakas depreche wpadam bo nawet nowe ciuchy mnie nie ciesza pozdrawiam i zaciskam kciuki
po 15maja mamy wizyte
 
kwiatuszek mam nadzieje, ze z babcią będzie dobrze i bardzo się ciesze, ze udało się zorganizować kasę na nowe podejście ;)

Masia kciuki za transferek!

A ja zrobiłam test sikany przed chwila i wyszedł mi cień cienia. Domyślam się, że beta nie spadła z tych 17 bo test by nie wyszedł w ogóle. Przy jakiej becie wychodził Wam cień cienia a przy jakiej normalna krecha? Powtórzę jutro z porannego moczu.
 
kwiatuszek mam nadzieje, ze z babcią będzie dobrze i bardzo się ciesze, ze udało się zorganizować kasę na nowe podejście ;)

Masia kciuki za transferek!

A ja zrobiłam test sikany przed chwila i wyszedł mi cień cienia. Domyślam się, że beta nie spadła z tych 17 bo test by nie wyszedł w ogóle. Przy jakiej becie wychodził Wam cień cienia a przy jakiej normalna krecha? Powtórzę jutro z porannego moczu.

Mi mierna kreseczka wyszla jak juz bete grubo ponad 300 mialam, tym sie nie mozna sugerowac. Niestety nie robilam testu wczesniej tylko na pamiatke. Ale jesli ci wyszlo to rzeczywiscie spasc nie spadla.
 
Milagros jestem na diecie od dietetyka zeby schudnac i to jest taka dieta plodnosci w sensie zeby wszystkich skladnikow dostarczyc....ja nigdy nie mialam problemow z cukrem....tak se zrobilam bo moj maz robil i tydzien tem bylo w normie a teraz ponad norme...zrobie za tydzien testobciazenia....ale czy wyzszy poziom cukru moze miec wplyw na transfer??
 
reklama
Milagros jestem na diecie od dietetyka zeby schudnac i to jest taka dieta plodnosci w sensie zeby wszystkich skladnikow dostarczyc....ja nigdy nie mialam problemow z cukrem....tak se zrobilam bo moj maz robil i tydzien tem bylo w normie a teraz ponad norme...zrobie za tydzien testobciazenia....ale czy wyzszy poziom cukru moze miec wplyw na transfer??

Joasia, z tym ci nie poradze bo po prostu nie wiem. Mozna miec problem z cukrem i o tym nie wiedziec, twoj podwyzszony wynik nie swiadczy o tym ze masz cukrzyce ale moze znaczyc ze mozesz ja miec. Nie wiem jak to sie ma do in vitro... Mi nikt tych badan przed ciaza nie robil, dopiero w 12 tyg wiec to chyba nie bylo takie az wazne jaki mam cukier. Ale to tylko moje gdybania bo zupelnie sie na tym nie znam. Musisz poradzic sie lekarza co z tym robic. A dieta plodnosci to niekoniecznie dieta zdrowa dla ciebie... Bo moze jesz czegos za duzo a czegos za malo? Nie wiem...
 
Do góry