reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tylko chciałam wtrącić ze żadne , najlepsze , najdroższe badanie nie da nam gwarancji urodzenia zdrowego dziecka . Baaaa na ciąże czy jej donoszenie niestety też.
Mój dzidziuś zmarł po 2 miesiącach życia z powodu bardzo ciężkiej wady serca i żadne badanie zarodka by tego nie wykazało także ten ….
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tylko chciałam wtrącić ze żadne , najlepsze , najdroższe badanie nie da wam gwarancji urodzenia zdrowego dziecka . Baaaa na ciąże czy jej donoszenie też.
Mój dzidziuś zmarł po 2 miesiącach życia z powodu bardzo ciężkiej wady serca i żadne badanie zarodka by tego nie wykazało
Oczywiście, że tak. Chyba nikt nie oczekuję cudów. Ale jeśli da się jakoś zmniejszyć szanse to czemu nie skorzystać.
 
Oczywiście, że tak. Chyba nikt nie oczekuję cudów. Ale jeśli da się jakoś zmniejszyć szanse to czemu nie skorzystać.
Po części się zgodzę … jednak zbyt długo tu siedzę i zbyt dużo histori przebadanych zarodków niestety źle zakończonych czytałam . Tak czy siak decyzja leży po stronie rodziców i lekarza . Jeśli kogoś stać , boi się ryzyka , wiek i lekarz sugeruje badanie to jak najbardIej jestem za . Jeśli ktoś jednak tego nie robi z różnych przyczyn to ma do tego prawo i nie nam to osądzać 😉
 
No to u was sytuacja jest inna. Tak jak napisałam u nas wszystkie wyniki genetyczne są dobre, jesteśmy zdrowi itd wiec to badanie to tylko zmniejszanie szans na poczęcie w naszym przypadku.
Dlaczego piszesz o zmniejszeniu szans na poczęcie? My zbadaliśmy nasze 3 zarodki I są zdrowe, nie mieliśmy wskazań żadnych, jesteśmy poniżej 30. Słyszałaś o mutacjach spontanicznych? Nie życzę Ci tego, ale ja np teraz podchodzę do drugiego transferu i wiem, że ten pierwszy transfer to nie wina zarodka, bo był zdrowy tylko możemy poszukać bardziej u mnie , a druga sprawa przeżyłabym poronienie jeśli okazałoby się ze zarodek jest chory i np w 12 tyg bym go straciła, nie wyobrażam sobie tego bólu...
 
Ja tylko chciałam wtrącić ze żadne , najlepsze , najdroższe badanie nie da nam gwarancji urodzenia zdrowego dziecka . Baaaa na ciąże czy jej donoszenie niestety też.
Mój dzidziuś zmarł po 2 miesiącach życia z powodu bardzo ciężkiej wady serca i żadne badanie zarodka by tego nie wykazało także ten ….
Boże Święty co za ból 🙄Nie wyobrażalne 😪
 
reklama
Do góry