reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy robicie w dniu transferu bądź dzień przed progesteron ? Bo u mnie 5dpt było tylko 13,4 i wydaje mi się, że był za niski. Lekarz mowil ,że ma być conajmniej 25 bo taki jest najlepszy na zagniezdzenie. U mnie nawet nie doszło do zagnieżdżenia.
Ja robilam w dniu transferu.
 
Dziewczyny! Bardzo proszę o modlitwę za moja znajoma tutaj w Holandii, dziś w nocy urodziła synka z in vitro w 25tyg ciąży (25+2) przez cesarskie cięcie. Powodem były skurcze porodowe i skracajaca się szyjka. Synek 800g,
Ponoć oddycha samodzielnie (na czas podane zastrzyki) teraz trzeba się modlić by przeżył 😭😰😰
Straszne , a jednocześnie dobrze ,że medycyna jest tak posunięta, oby wszystko skończyło się dobrze
Jak się maleństwo nazywa ??
 
Straszne , a jednocześnie dobrze ,że medycyna jest tak posunięta, oby wszystko skończyło się dobrze
Jak się maleństwo nazywa ??
oj nie wiem czy już dali imię, miał się urodzić na koniec grudnia jeszcze było duuuzo czasu. A Tu taka niespodzianka. Ogólnie ciąża z nerwami bo wcześniej 5 poronila. Teraz z acardem i heparyna. Pierwsza która miała okazje być donoszona i tak wczesny poród ja zaskoczył. Już wcześniej pisała mi ze prawdopodobnie odchodzi jej czop sluzowy. Potem trafiła do szpitala z krwawieniem. Na szczęście szpital specjalizujący się w tak skrajnych wczesniakach od razu zareagowali dawajac zastrzyki na płuca
 
oj nie wiem czy już dali imię, miał się urodzić na koniec grudnia jeszcze było duuuzo czasu. A Tu taka niespodzianka. Ogólnie ciąża z nerwami bo wcześniej 5 poronila. Teraz z acardem i heparyna. Pierwsza która miała okazje być donoszona i tak wczesny poród ja zaskoczył. Już wcześniej pisała mi ze prawdopodobnie odchodzi jej czop sluzowy. Potem trafiła do szpitala z krwawieniem. Na szczęście szpital specjalizujący się w tak skrajnych wczesniakach od razu zareagowali dawajac zastrzyki na płuca
Będę trzymać kciuki za maluszka !!
 
reklama
oj nie wiem czy już dali imię, miał się urodzić na koniec grudnia jeszcze było duuuzo czasu. A Tu taka niespodzianka. Ogólnie ciąża z nerwami bo wcześniej 5 poronila. Teraz z acardem i heparyna. Pierwsza która miała okazje być donoszona i tak wczesny poród ja zaskoczył. Już wcześniej pisała mi ze prawdopodobnie odchodzi jej czop sluzowy. Potem trafiła do szpitala z krwawieniem. Na szczęście szpital specjalizujący się w tak skrajnych wczesniakach od razu zareagowali dawajac zastrzyki na płuca
25 tc to skrajny wcześniak. Dluuuga droga przed nimi, wspieraj bo na pewno będzie trudno.
 
Do góry