reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo mi przykro! Wygląda na to że Twój organizm chce być w ciąży. Nie wiem jak Cię pocieszyć. Znam przypadki że po biochemicznych często były zaraz zdrowe dzidzie. Tego Tobie życzę!
Tak ja mam cykl po biochemicznej synka. Ale rozmawiałam wczoraj z lekarzem, który robil drożność podczas laparoskopii diagnostycznej i stwierdził, że są niedrożne. Powiedział "być może przepuszcza plemniki ale komórka do macicy juz nie dotrze". Zobaczę czy ten specjalista co będzie mi teraz usówać endometriozę zdoła je udroznić jak nie to jeszcze spróbuje selektywnego hsg w Lublinie. Jak się nie uda trudno. Wtedy się poddam. Więcej do in vitro nie chcę podchodzić. Przerosło mnie to. Nie wierze, że w wieku 23 lat zostałam bezpłodna.
 
Dziewczyny! Bardzo proszę o modlitwę za moja znajoma tutaj w Holandii, dziś w nocy urodziła synka z in vitro w 25tyg ciąży (25+2) przez cesarskie cięcie. Powodem były skurcze porodowe i skracajaca się szyjka. Synek 800g,
Ponoć oddycha samodzielnie (na czas podane zastrzyki) teraz trzeba się modlić by przeżył 😭😰😰
Kochany maluszek, oczywiście zaraz się pomodlę w intencji , niunia kochana ♡
 
Dziewczyny czy robicie w dniu transferu bądź dzień przed progesteron ? Bo u mnie 5dpt było tylko 13,4 i wydaje mi się, że był za niski. Lekarz mowil ,że ma być conajmniej 25 bo taki jest najlepszy na zagniezdzenie. U mnie nawet nie doszło do zagnieżdżenia.
Ehhh u mnie był 8 lub 9 5dpt , beta <0,2 , a 10dpt beta 15, progesteron na lekach 45 , może jakbym dostała proga od razu to inaczej by się potoczyło, bo beta wskazywała na to ,że niuniek chciał się zaimplantowac , podejrzewam że jakbym zrobila 8dpt betę byłaby większą niż 15, bo wtedy pewnie doszło do zagnieżdżenia ale cóż, walczę teraz dalej i tego też Ci życzę, zaslugujwsz na wszystko co najlepsze, pamiętaj ♡
 
Tak ja mam cykl po biochemicznej synka. Ale rozmawiałam wczoraj z lekarzem, który robil drożność podczas laparoskopii diagnostycznej i stwierdził, że są niedrożne. Powiedział "być może przepuszcza plemniki ale komórka do macicy juz nie dotrze". Zobaczę czy ten specjalista co będzie mi teraz usówać endometriozę zdoła je udroznić jak nie to jeszcze spróbuje selektywnego hsg w Lublinie. Jak się nie uda trudno. Wtedy się poddam. Więcej do in vitro nie chcę podchodzić. Przerosło mnie to. Nie wierze, że w wieku 23 lat zostałam bezpłodna.
Jestes płodna! Na bank! Ale nigdy nie mow nigdy kochana, ochłoń teraz i daj sobie czas , ja teraz po nieudanym transferze stwierdziłam, że już nie podchodzę, chce odpocząć i w następnym roku, mąż się zaparł i dal mi siłę, tylko dzięki jego upartości i nadzieji podchodzę, bo czuje duże wsparcie, tak więc będziesz w ciąży jeszcze, ale ja zawsze myślę, że coś musiało być nie tak że organizm zdecydował za nas inaczej :( ściskam mocno ♡
 
Ehhh u mnie był 8 lub 9 5dpt , beta <0,2 , a 10dpt beta 15, progesteron na lekach 45 , może jakbym dostała proga od razu to inaczej by się potoczyło, bo beta wskazywała na to ,że niuniek chciał się zaimplantowac , podejrzewam że jakbym zrobila 8dpt betę byłaby większą niż 15, bo wtedy pewnie doszło do zagnieżdżenia ale cóż, walczę teraz dalej i tego też Ci życzę, zaslugujwsz na wszystko co najlepsze, pamiętaj ♡
Dzięki tak jak każda z nas 😚 ja od początku byłam na lekach i to na dużych dawkach progesteronu 4× dziennie luteina pod język, utrogestan 2×2 dopochwowo i raz zastrzyk utrogestan, ale jak widać mój organizm słabo wchłania ten progesteron.
 
Ehhh u mnie był 8 lub 9 5dpt , beta <0,2 , a 10dpt beta 15, progesteron na lekach 45 , może jakbym dostała proga od razu to inaczej by się potoczyło, bo beta wskazywała na to ,że niuniek chciał się zaimplantowac , podejrzewam że jakbym zrobila 8dpt betę byłaby większą niż 15, bo wtedy pewnie doszło do zagnieżdżenia ale cóż, walczę teraz dalej i tego też Ci życzę, zaslugujwsz na wszystko co najlepsze, pamiętaj ♡
Bynajmniej u Ciebie się coś działo, więc myślę przy kolejnym podejściu napewno Ci się uda. Podchodzisz teraz cykl po cyklu czy robiłaś przerwę jeden cykl ? Kiedy bylas u lekarza po nie udanym transferze ? Pytam ,bo narazie mój mi nie oddzwania ,a wysłałam mu dzisiaj wynik bety ujemny ,więc niewiem kiedy mam się zgłosić, a chciałabym w tym cyklu podejsc
 
reklama
Do góry