reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

madzialenak ja właśnie dokładnie tego nie wiem. dziękuję za podpowiedź. zadzwonię do przychodni i zapytam. jak tak pomyślę to chyba podstawowe te badania bo koszt tylko 30 zł i wyniki na drugi dzień do odbioru.
 
reklama
MagdaM to na pewno tylko podstawowe, które nic Wam nie powie. Mojego męża badania kosztowały w Invimedzie chyba 500 zł, ale dają one obraz jaki jest % plemników o odpowiedniej budowie, jaki jest % zdegenerowanych plemników itp.
 
cześć dziewczyny,

potrzebuję porady. idziemy 14 maja na badanie nasienia. pani w laboratorium powiedziała mężowi, że powinno ono być 4 dniowe. i taki dylemat mamy: skoro we wtorek jest badanie to "ostatni raz" kochać możemy się we czwartek czy piątek? czy ten jaby jeden dzień różnicy jest bez znaczenia.


pozdrawiam ciepło i przyjemnego dnia życzę

W piątek ostatni raz :tak:. Bo sobota będzie pierwszym dniem abstynencji seksualnej. Ogólnie się przyjmuje się, że przed badaniem nasienia, bądź przed jego oddawaniem do in vitro abstynencja powinna wynosić 3-5 dni.
 
Ikasia - trzymam kciuki za transfer!

Sylwia - czemu nic nie powiedzialas nam o transferze, faktycznie lanie Ci sie nalezy, rozumiem ze w pracy nie mowisz i dalszej rodzinie tez nie ale przeciez MY tu wszystkie jak najblizsza rodzina:) trzymam mocno kciuki zeby sie udało!!!!!!!!!!!!!!
 
Hej dziewczęta.

Mam dal Was motywację, nie tylko na dziś i nie tylko na dzień dobry
:-D:-):-D



stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_6728229.jpg
 
Sylwia, musisz być dobrej myśli, że Ty razem będzie dobrze.
Ja ze swojej strony służę kciukami no i całym moim sercem.


I specjalnie dla Ciebie, zaklęcie:

"Czary mary, pąki róż
Sylwia w ciąży jest i już"


kobieta-mama-brzuszek-roza-ciaza-NEWS_MAIN-12623.jpg
 
Lawendowy Sen właśnie doczytałam, że byłaś u immunologa. Cieszę się, że w końcu ktoś zajmie się porządnie Twoim zdrowiem. Pani dr na pewno dobrze Cię przygotuje do przyjęcia maluszków.

Madzialenak, ja też mam taką nadzieję.
Dzisiaj, z samego rana, oddałam honorowo krew. Pozostaje mi cierpliwie czekać na wyniki,
bo następną wizytę mam dopiero 14.05 :-)
 
Dziewczynki bardzo dziękuję za te słowa wiary. Jesteście kochane :tak:

Lawendowy - słońce jaki piękny wierszyk :-D już mi zapad w pamięć.

A teraz uciekam, bo muszę pojechać i zapłacić za zamówione balustrady do domu :blink:. Już nie mogę się doczekać końca remontu w domku...ale to jeszcze potrwa parę ładnych tygodni
 
reklama
Do góry