reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mi też w 7 dpt wyszło <0,1. To było w piątek, lekarz powiedział, że mam brać progesteron a betę sprawdzić w chyba 11 dpt (lub 10 nie pamiętam, bo jakoś mi się wierzyć nie chce). Dzisiaj miałam iść powtórzyć dla świętego spokoju bo jutro mam wizytę, ale nie zdążyłam do lab.
Nie no, u mnie wszystkie hormony poleciały, więc w takie bajki nie wierzę. Jakas tam luteinę to sobie można brać, ale ja osobiście nie mam zamiaru robić sobie zastrzyków i brać innego badziewia. Leki odstawiam od jutra wg rozpiski, chyba z encortonu muszę schodzić powoli.
 
reklama
Mi też w 7 dpt wyszło <0,1. To było w piątek, lekarz powiedział, że mam brać progesteron a betę sprawdzić w chyba 11 dpt (lub 10 nie pamiętam, bo jakoś mi się wierzyć nie chce). Dzisiaj miałam iść powtórzyć dla świętego spokoju bo jutro mam wizytę, ale nie zdążyłam do lab.
U nas każą odstawiać leki dopiero po negatywnej becie z 10dpt. Wiem że to trudne bo my byśmy chciały najlepiej betę w dniu transferu.
 
Nie no, u mnie wszystkie hormony poleciały, więc w takie bajki nie wierzę. Jakas tam luteinę to sobie można brać, ale ja osobiście nie mam zamiaru robić sobie zastrzyków i brać innego badziewia. Leki odstawiam od jutra wg rozpiski, chyba z encortonu muszę schodzić powoli.
Zapytaj lekarza
Ja tez brałam Encorton i mi kazał odstawić od razu
 
Nie no, u mnie wszystkie hormony poleciały, więc w takie bajki nie wierzę. Jakas tam luteinę to sobie można brać, ale ja osobiście nie mam zamiaru robić sobie zastrzyków i brać innego badziewia. Leki odstawiam od jutra wg rozpiski, chyba z encortonu muszę schodzić powoli.
Przykro mi bardzo. Czekają jeszcze zarodki więc trzymam dalej kciuki.
 
reklama
Do góry