reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama

Załączniki

  • IMG_1835.jpeg
    IMG_1835.jpeg
    115,5 KB · Wyświetleń: 53
mała moja ma 3 miesiące a ja już myślę co zrobimy jak kasa się skończy w maju bo raty tam nam do góry poszły że jakaś magia.
Ja połaczyłam macierzyński z pracą na 1/2 etatu. Macierzyński się wydłuża i pracujesz na pół etatu kasa większa i nie musisz odrazu wracać na cały etat. Do tego urlop i może do 2rz pracujesz na pół etatu za 100% kasy.
Tylko wracasz wcześniej…
Np. Macierzyński masz 6m 100% potem 6m 60%. Wracasz odrazu po pół roku na 1/2 etatu. Kasa 80% i dodatkowo macierzyński wydłuża się o pół roku. Potem za zgodą szefa bierzesz urlop 2-3 dni w tygodniu. Jak się dogadasz to nadal pracujesz po 4h dziennie. Oj duzo tu pisać. Tylko wszystko opiera się o wcześniejszy powrót do pracy.
W klasyczny sposób 12m macierzyńskiego plus urlop to może rok i 3 miesiące „wolnego”. Ale potem opiekunka, albo zlobek i 9h was nie ma..
 
reklama
estradiol 119, progesteron 33,5 i beta <0,2.
Tylko że mój zarodek już wyszedł z osłonki 6.2.2, co prawda z 6 doby
Zrob jutro jeszcze i wtedy będziesz wiedzieć kochana ♡ jak to moja Pani dr powiedziała wczoraj, w końcu trafimy na zarodek, który będzie chciał ze mną zostać i Tobie również tego życzę! ♡ oby to był ten !
 
Do góry