reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kciuki zaciśnięte ❤️✊ Nadzieja umiera ostatnia - ja się tego trzymam
Dokładnie, glowa mowi nie udało się, a serce że miej nadzieję do końca ♡ ogólnie to nie nastawiam się, ani na nie ,ani na tak, jakas obojętna jestem dziwna taka, strasznie nerwowa, czy to może być przez progesteron ?? Nie poznaje siebie , może ja zawsze mialam problem z progiem w 2 fazie cyklu...
 
reklama
Dokładnie, glowa mowi nie udało się, a serce że miej nadzieję do końca ♡ ogólnie to nie nastawiam się, ani na nie ,ani na tak, jakas obojętna jestem dziwna taka, strasznie nerwowa, czy to może być przez progesteron ?? Nie poznaje siebie , może ja zawsze mialam problem z progiem w 2 fazie cyklu...
Ja też zaczęłam siebie jakoś pilniej obserwować od kiedy jestem w świecie stymulacji i innych hormonalnych przygód ;-) Dopiero teraz zauważam, jak moje funkcjonowanie zależy od każdej fazy cyklu. Np. wydawało mi się, że miewam jakieś problemy z trawieniem z niewiadomej przyczyny, a tak naprawdę powtarzają się w tym samym momencie cyklu.
 
Ja też zaczęłam siebie jakoś pilniej obserwować od kiedy jestem w świecie stymulacji i innych hormonalnych przygód ;-) Dopiero teraz zauważam, jak moje funkcjonowanie zależy od każdej fazy cyklu. Np. wydawało mi się, że miewam jakieś problemy z trawieniem z niewiadomej przyczyny, a tak naprawdę powtarzają się w tym samym momencie cyklu.
Tak dokładnie!!!! Ja teraz pierwszy raz jestem na progesteronie i nie mam boli żołądka, jestem taka szczęśliwa z tego powodu, bo progesteron przeczytałam działa ladnie rozkurczowo, chociaż tyle dobrze, oprócz tego ze mąż to zaraz się ze mną rozwiedzie 😅🤣🤣🤣 nie no on jest moim oparciem, bez niego to już bym dawno to wszystko pier******* on wierzy ze się uda I złości się ze ja jestem taka negatywna
 
Tak dokładnie!!!! Ja teraz pierwszy raz jestem na progesteronie i nie mam boli żołądka, jestem taka szczęśliwa z tego powodu, bo progesteron przeczytałam działa ladnie rozkurczowo, chociaż tyle dobrze, oprócz tego ze mąż to zaraz się ze mną rozwiedzie 😅🤣🤣🤣 nie no on jest moim oparciem, bez niego to już bym dawno to wszystko pier******* on wierzy ze się uda I złości się ze ja jestem taka negatywna
O której wyniki ???
 
Nie wiem 12 14 cos takiego :( lekarz będzie dzwonił po 15 i do tej pory muszę mieć wyniki, miałam się Ciebie zapytać o ten intralipid ? W czym pomaga ?
Czekam na wieści i nieustannie trzymam ✊✊✊✊✊
Intralipid wykazuje korzystne działanie dla procesu implantacji zarodka, a następnie wpływa na podtrzymanie ciąży. Znalazł swoje zastosowanie zwłaszcza w terapii wspomagania leczenia niepłodności immunologicznej, u pacjentek z zaburzoną funkcjonalnością komórek NK (Natural Killers).
 
Czekam na wieści i nieustannie trzymam ✊✊✊✊✊
Intralipid wykazuje korzystne działanie dla procesu implantacji zarodka, a następnie wpływa na podtrzymanie ciąży. Znalazł swoje zastosowanie zwłaszcza w terapii wspomagania leczenia niepłodności immunologicznej, u pacjentek z zaburzoną funkcjonalnością komórek NK (Natural Killers).
Dziękuję, a jak sprawdzić te komórki NK, ja np mam wrogi śluz, tak mi wyszło przy IUI , to to samo ?? :o
 
Kochana ♡ Już po, ale bez entuzjazmu jakoś, bardzo źle reaguje na progesteron I stany depresyjne mi się pogłębiły mocno plus mam takie zawroty głowy że... A Ty jak tam ? 😇
Ja też źle reagowałam na progesteron strasznie kręciło mi się w głowie po nim ale za to byłam bardzo spokojna jak nigdy. Trzymam kciuki za dzisiejsza betę ❤️✊
 
reklama
Dziękuję, a jak sprawdzić te komórki NK, ja np mam wrogi śluz, tak mi wyszło przy IUI , to to samo ?? :o
Nie to nie to samo , ja co prawda mam je w normie ale w związku z tym że wspomaga implantację to sama zazyczylam sobie ten wlew. A co do sprawdzenia , to są badania które zleca immunolog , wiem że pod kilkoma nazwami można je zrobić . Moje akurat nazywało się aktywność cytotoksyczna komórek nk, ale są też inne nazwy 😉
OMG czy w was też tak gorąco ?? Ja czuję że co chwilę oblewają mnie gorące poty ... Jestem cała mokra 🙈 nie wiem już sama czy to przez upał czy coś tam już się dzieje ... 🤷‍♀️Ale jest kosmos ... Czuję się jak bym dopiero wyszła z pod prysznica 🙈🤦‍♀️
 
Do góry