reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem 12 14 cos takiego :( lekarz będzie dzwonił po 15 i do tej pory muszę mieć wyniki, miałam się Ciebie zapytać o ten intralipid ? W czym pomaga ?
A jakiej klasy zarodek ? Ogółem słabo to rokuje, ale ciąża to nie matematyka. Może być uszkodzony trofoblast i beta niska.. moim zdaniem ważne ze jest:-) nawet najładniejsze bety nie gwarantują, ze wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Ja z mrożonym zarodkiem 4 dniowym 6dpt miałam betę 9 i niestety nie udało się. A były dziewczyny gdzie beta niska a ciąża byla. Tylko nie nastawiaj się, ze napewno wszystko będzie ok. Tak jak piszesz nadzieja umiera ostatnia :-)
 
reklama
A jakiej klasy zarodek ? Ogółem słabo to rokuje, ale ciąża to nie matematyka. Może być uszkodzony trofoblast i beta niska.. moim zdaniem ważne ze jest:-) nawet najładniejsze bety nie gwarantują, ze wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Ja z mrożonym zarodkiem 4 dniowym 6dpt miałam betę 9 i niestety nie udało się. A były dziewczyny gdzie beta niska a ciąża byla. Tylko nie nastawiaj się, ze napewno wszystko będzie ok. Tak jak piszesz nadzieja umiera ostatnia :-)
Dla mnie najważniejsze jest to, że w razie czego była próba implantacji, zarodek przebadany zdrowy bardzo ładny, klasa 5.1.2 , różne cuda się zdarzają, a może i ja do nich dołączę ♡
 
Dla mnie najważniejsze jest to, że w razie czego była próba implantacji, zarodek przebadany zdrowy bardzo ładny, klasa 5.1.2 , różne cuda się zdarzają, a może i ja do nich dołączę ♡
A to jak przebadany to jeszcze nie pozamiatane :-) będą walczyć. Bo normalnie to stwierdziliby genetyka i tyle. A jakie miał tempo wzrostu jaki był w 5 dobie? Te 5.1.2 to jest z 5 czy z 6 doby? Tak pytam z ciekawości. Bo czasem w tych waszych historiach widzę schematy :-) Mam wrażenie ze leniuszek czyli blastka z 6 doby nadal wolniej - mniej dynamicznie sie rozwija niż blastka np. 5.1.1 z 5 doby. W sensie chyba to taka „uroda” czasem, bo te zarodki bywają zdrowe genetycznie. Trzymam kciuki😁😁😁
 
Jestem po badaniu krwi i wyniku . Słaby wynik nie mam nadziej że się udało ,choć lekarz twierdzi że 3 wefikacja jest ostateczna i w 10 dniu można coś powiedzieć bo w 6dniu po zabiegu to za szybko na czarno widztwo . HCG-. 5,8 progrsteron - 41,27. Estradiol -. 902 . Ktoś z was miał taki niski poziom HCG i się udało ?
 
Nie , nie miałam nacięcia, mrożony, dlatego mam cichą nadzieję że on się dopiero wczoraj lub dzisiaj zagniezdzil , nadzieja !!!! ♡♡♡
Oby oby
Jestem po badaniu krwi i wyniku . Słaby wynik nie mam nadziej że się udało ,choć lekarz twierdzi że 3 wefikacja jest ostateczna i w 10 dniu można coś powiedzieć bo w 6dniu po zabiegu to za szybko na czarno widztwo . HCG-. 5,8 progrsteron - 41,27. Estradiol -. 902 . Ktoś z was miał taki niski poziom HCG i się udało ?
Dzisiaj masz który dzień po transferze ?
Progesteron wporzadku , dobrze zrozumiałam ze w 6 dpt masz betę prawie 6 ?
 
Jestem po badaniu krwi i wyniku . Słaby wynik nie mam nadziej że się udało ,choć lekarz twierdzi że 3 wefikacja jest ostateczna i w 10 dniu można coś powiedzieć bo w 6dniu po zabiegu to za szybko na czarno widztwo . HCG-. 5,8 progrsteron - 41,27. Estradiol -. 902 . Ktoś z was miał taki niski poziom HCG i się udało ?
Jaki był zarodek? Jakiej klasy? Trochę niska ta beta jak na 6 dpt, ale może niedawno się zaimplantowal bo leniuszek.
 
Jaki był zarodek? Jakiej klasy? Trochę niska ta beta jak na 6 dpt, ale może niedawno się zaimplantowal bo leniuszek.
3.1.1 a drugi 3.2.2 bo były dwa zarodki podane teraz . nie wiem co o tym myśleć bo już przeszłam 4 zabiegi in vitro . 2 zabiegi nie udane tylko tam przez 3werfikacje beta była zerowa bo sobie porównałam . 3 zabieg był udany in vitro tylko tam przez 3 weryfikację beta była wyższa bo w 6dn po zabiegu beta była 42 . A dzisiejsza beta po 4zabiegu w 6dniu weryfikacji jest 5.8 . Nie wiem co myśleć o tym . W poniedziałek mam 3werfikacje to będzie 10 dzień po zabiegu . Nie wiem czy czekać do poniedziałku czy iść jutro do nie zależnego laboratorium i powtórzyć betę .
 
reklama
Do góry