reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tak robił jest 0. No nic mam taką nadzieję, że jednak coś znajdą 🙂
Za tydzień mamy wizytę w klinice to się czegoś dowiemy.

Dzień dobry 😊 i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny :)
U nas jest kryptozoosoermia - od pojedynczych w polu widzenia po 0,3mln/ml. I mamy syna i bliźniaczki :-). Jak zaczynałam pojawiać się na forum to była dziewczyna po PESE i ma teraz dwójkę dzieci. Długo to trwało, ale jak wracała po drugie dziecko to poszło szybko. Trzeba nastawić się na kilka prób, ale naprawdę jest szansa.
 
reklama
Ja już po , mam swoje małe wielkie szczęście w brzuchu i leże z kroplówką . Ale cieszę się do wszystkiego 😍😍 patrzę na kroplówkę i się cieszę. Widziałam mojego kropka , dokładnie 16:14 była jak go zobaczyłam pierwszy raz i już kocham najmocniej na świecie ❤️❤️❤️ nich tylko zostanie z mamusia 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
To teraz czekam na 2 grube krechy na teście. Niech się dziecię pięknie wgryza ✊♥️♥️♥️
 
Ja już po , mam swoje małe wielkie szczęście w brzuchu i leże z kroplówką . Ale cieszę się do wszystkiego 😍😍 patrzę na kroplówkę i się cieszę. Widziałam mojego kropka , dokładnie 16:14 była jak go zobaczyłam pierwszy raz i już kocham najmocniej na świecie ❤️❤️❤️ nich tylko zostanie z mamusia 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
Życzę Ci dużo szczęścia 🥰
 
Ja już po , mam swoje małe wielkie szczęście w brzuchu i leże z kroplówką . Ale cieszę się do wszystkiego 😍😍 patrzę na kroplówkę i się cieszę. Widziałam mojego kropka , dokładnie 16:14 była jak go zobaczyłam pierwszy raz i już kocham najmocniej na świecie ❤️❤️❤️ nich tylko zostanie z mamusia 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
Piękne uczucie, kciuki mocno zacisniete ! ♡♡♡ a co masz za kroplówkę jeśli mogę zapytać?
 
U nas jest kryptozoosoermia - od pojedynczych w polu widzenia po 0,3mln/ml. I mamy syna i bliźniaczki :-). Jak zaczynałam pojawiać się na forum to była dziewczyna po PESE i ma teraz dwójkę dzieci. Długo to trwało, ale jak wracała po drugie dziecko to poszło szybko. Trzeba nastawić się na kilka prób, ale naprawdę jest szansa.
Ja jestem już po rozmowie też z mężem odnośnie nasienia dawcy , więc jeśli coś by było nie tak na pewno skorzystamy z takiej opcji :)
 
reklama
Hej Dziewczyny
A ja po ostatniej wizycie trochę się zdołowałam, niestety nie będzie narazie stymulacji bo ja nie mam badania kariotypu na które się czeka do 30 dni😔 Wiec dopiero wchodzi w grę następny cykl
Masz jeszcze inne badania, ale to takie które wynik praktycznie od ręki. Wkurzam się, ze to tak się wydłuża w czasie ze szok
Czekanie jest dobijające, zgadzam się. Na stymulację czekałam rok... A gdy wreszcie nadszedł ten moment, okres mi się spóźnia 🤯 :mad:
 
Do góry