reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już po , mam swoje małe wielkie szczęście w brzuchu i leże z kroplówką . Ale cieszę się do wszystkiego 😍😍 patrzę na kroplówkę i się cieszę. Widziałam mojego kropka , dokładnie 16:14 była jak go zobaczyłam pierwszy raz i już kocham najmocniej na świecie ❤️❤️❤️ nich tylko zostanie z mamusia 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
Trzymam kciuki najmocniej !
Good Luck With That GIF by Jackie James
 
reklama
Ja już po , mam swoje małe wielkie szczęście w brzuchu i leże z kroplówką . Ale cieszę się do wszystkiego 😍😍 patrzę na kroplówkę i się cieszę. Widziałam mojego kropka , dokładnie 16:14 była jak go zobaczyłam pierwszy raz i już kocham najmocniej na świecie ❤️❤️❤️ nich tylko zostanie z mamusia 🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
Jaaaaa to jest taki piękny moment 🥰🥰🥰 pamietam ten mój transfer jak doktor powiedział i już zarodek jest w macicy proszę spojrzeć ta biała kropka❤️❤️ Wtedy poczułam w sercu takie ukłucie ze to takie rzeczywiste ze on tam jest i musi zostać!! Gadałam do brzucha codziennie chociaż po pierwszym transferze mówiłam ze już tego nie będę robić żeby się nie przywiązywać do tej myśli 😂 a jednak kropek zamieszkał tam na całe 6 miesięcy 😂😂
 
reklama
Cześć dziewczyny. Pytam tutaj bo nigdzie nie znalazłam sensownych odpowiedzi.
Może któraś z Was miała podobny problem lub miała robiona po prostu biopsje endometrium.

I tu moje pytanie odnośnie biopsji.
Czy przesunął Wam się okres po niej? Czy miesiączka wystąpiła w normalnej obfitości?
Pytam ponieważ miałam robiona biopsje po której wystąpiły plamienia. W pon (4 dni po zabiegu) zaczęły się znowu i trwają do dzisiaj ale bardzo skąpe. Do tego ból brzucha.
W piątek planowo powinnam dostać miesiączkę. I teraz zastanawiam się czy przesunął mi się termin okresu i jest on aż tak skąpy czy dopiero nadejdzie 🤦🏽‍♀️
Nie zastanawiało by mnie to ale od tego cyklu miałam zacząć brać zastrzyki przygotowujące do procesu invitro wiec to raczej istotne… 😰😰
 
Do góry