reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny. Jakie badania jeszcze moge zrobic? Co jeszcze...? Komórki nk bez sensu mysle bo i tam mam encorton 10 mg brac od transferu
Mam mutację pai i mthfr
Endometriozę
- Ana 1 i ana 3 negatywne
- Zespół antyfosfolipidowy, trombofilia i toczeń wykluczone
Niedoczynniśc tarczycy
Hiperinsulinemia i hipoglikemia reaktywna
Jajowody udrożnione
Nasienie męża bardzo dobre
Kariotypy dobre
Synka mam z 1 cyklu i 2 biochemy.
Musze na wlasna reke szzukac ...takie realia austrii
Moim osobistym zdaniem miałaś źle dobrana stymulację, w Polsce po prostu by odroczyli punkcje , przynajmniej w mojej klinice , trzeba spróbować z innym protokołem i np rozważyć zmiane lekarza , trzeba szukać i natrafic w końcu na tego właściwego , ja przy drugiej iui złożyłam skargę na lekarza I powiedzialam mu prosto w twarz, co o nim myślę, oczywiście kulturalnie, on miał to gdzieś:) przy trzeciej trafiłam na wspaniałą Panią Dr mimo nieudanej iui , zostałam przy niej i ona prowadziła stymulację, czułam się zaopiekowana , leki które mi przepisała i protokol był wspaniały, nic mi nie było, miałam na 11 komórek 6 niedojrzałych ale to się zdarza przy pierwszej procedurze, po prostu eksperymentują:) ale teraz się cieszę bo mieliśmy zapładniać 8 komórek i wtedy by była rozpacz, 3 4 bym przyjęła a co dalej ??? :( czekałabym pewnie 20 lat
 
reklama
Przykro mi :( bardzo :( u nas np Pani dr powiedziała, że mimo dobrych kariotypow I za bardzo nieokreślonej przyczynie niepłodności i tak zasugerowała badanie genetyczne zarodków, powiedziała że często zarodki mają wysoką klasę a okazuje się że są nieprawidłowe, może Twój organizm po prostu jest na tyle mądry, że sam wiedział co ma robić, teraz glowa do góry i dzialaj dalej, tak po prostu miało być, czas leczy rany, a Ty za 2 3 miesiące ujrzysz upragnione 2 kreseczki, czy u Was w kraju można robić pgt ?
Chciałam robić ale nie robią wcale
 
Moim osobistym zdaniem miałaś źle dobrana stymulację, w Polsce po prostu by odroczyli punkcje , przynajmniej w mojej klinice , trzeba spróbować z innym protokołem i np rozważyć zmiane lekarza , trzeba szukać i natrafic w końcu na tego właściwego , ja przy drugiej iui złożyłam skargę na lekarza I powiedzialam mu prosto w twarz, co o nim myślę, oczywiście kulturalnie, on miał to gdzieś:) przy trzeciej trafiłam na wspaniałą Panią Dr mimo nieudanej iui , zostałam przy niej i ona prowadziła stymulację, czułam się zaopiekowana , leki które mi przepisała i protokol był wspaniały, nic mi nie było, miałam na 11 komórek 6 niedojrzałych ale to się zdarza przy pierwszej procedurze, po prostu eksperymentują:) ale teraz się cieszę bo mieliśmy zapładniać 8 komórek i wtedy by była rozpacz, 3 4 bym przyjęła a co dalej ??? :( czekałabym pewnie 20 lat
Na pewno będę chciała drugi protokół tym razem. Leki na pewno tez bede chciala inne, te dawki byly spore a odzew prawie żaden tylko boje sie że na innych lekach bedzie podobnie i co wtedy 😪
 
Ja robiłam 7 dpt i nie żałuję...mój zarodek 4 dniowy ..
Hymm może pójdę żeby mąż nie wiedział ;P
Czas się dłuży ale z drugiej strony już 6 dni minęło od transferu może i wytrzymam do soboty ;)

Ale to stres naprawdę, chociaż wiem że ja juz nic nie mogę zrobić teraz tylko zarodeczek może dać swój potencjał ;P
 
Dziewczyny a czy któraś z Was słyszała o akupunkturze w płodności ?? Ja już wszystkiego się łapię … może tu coś spróbować ?
 
reklama
Do góry