reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Te testy sobie ze mnie jaja jakieś robią 😂🤣🤣
Beta na 100% bedzie negatywna a na clearblue taka kreska 🤦‍♀️ jedno pewne. Nigdy więcej testów 😂
Wszystkie tylko kłamią 😒

Prosze nie dawać lubię to lub gratulować bo to oszust jakiś ten test na milion procent 😂
 

Załączniki

  • received_420773156651294.jpeg
    received_420773156651294.jpeg
    146,3 KB · Wyświetleń: 94
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
6 dpt <5 więc nawet nie rosnąca.
Ja wiem, że dziś będzie identyczna.
Na 101% ciąży nie ma
Jestem przekonana.
Test zrobiłam bo nienawidze czekać na bete i chciałam mysli ogarnać negatywnym wynikiem.

Dupne te testy wszystkie...
Wczoraj pink negatyw
Testy robi się nie wcześniej jak 14dpt bo inaczej są nie miarodajne
 
Cześć dziewczyny. Rok temu w czerwcu miałam punkcje. We wrześniu podeszłam do transferu ale była biochemiczna. Od razu chvialqm następny mimo iż pani doktor chciała robić badania. Udało się. Urodziłam wlasnie swoje sCzecie. Jest cała i zdrowa. Nie poddawajcie się nigdy. My przeszliśmy dluuuuuga drogę, dużo łez, pieniędzy, zwątpień… ale to się udaje dziewcyzny. Warto walczyć bo nagroda wynagradza wszystkie bóle cierpienia i łzy. Chce wam wszytskim życzyć wytrwałości i takiego szczęścia jak mnie spotkało. Powodzenia dla każdej z was!
 
reklama
Do góry