reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Na wyniki takich badań czeka się 2-4 tygodnie więc pobieranie drugiej próbki dwa dni później na ślepo (bez histero) to jakiś dziwny pomysł.

Także generalnie zanim wydasz na to tyle pieniędzy to może zorientuj się czy to rzeczywiście ma sens.
W środę ma dzwonić sam lekarz a do biopsji prawie miesiąc więc będę szukał
 
reklama
Dlaczego aż 2 razy biopsja ?
W każdym szpitalu jak masz skierowanie mogą ci pobrac wycinek i nie musis za to płacić
Mnie zalezalo na czasie to zrobiłam prywatnie, a na NFZ miałabym czekać 2 miesiace
Ja czekałam krócej, bo termin był od razu tylko to miało być w odpowiednim momencie cyklu, na który trzeba było poczekać :)
 
W środę ma dzwonić sam lekarz a do biopsji prawie miesiąc więc będę szukał
Biopsja endometrium robiona w odstepie 2 dni to badanie receptywnosci endometrium i kom. NK. Ważne i sensowne badanie. Nie mniej jednak jestem przeciwniczka wszelkich zrzutek.
Źle napisałam, nie wszelkich, ale zbieranie na in vitro kasy od obcych ludzi...
 
2 miesiące.....
Czasami nie wszystko da się przeskoczyć... U mnie badanie się opóźniło, bo cykl się przesunął i straciłam w ten sposób cały miesiąc. Jeśli chce się wszystko na pewno i na już - potrzeba funduszy. W każdym razie - czy naprawdę jesteście w aż tak podbramkowej sytuacji? Ratowanie zdrowia? Zaawansowany wiek? 30000 na zrzutce...? Przyznam, że nie przyszłoby mi to do głowy... ale to nie moja sprawa oczywiście.
 
Biopsja endometrium robiona w odstepie 2 dni to badanie receptywnosci endometrium i kom. NK. Ważne i sensowne badanie. Nie mniej jednak jestem przeciwniczka wszelkich zrzutek.
Źle napisałam, nie wszelkich, ale zbieranie na in vitro kasy od obcych ludzi...
Popieram.... zwlaszcza na forum, gdzie kazda z nas liczy kazda zlotowke bo tez ma miliony wydatków na in vitro :(
 
reklama
Biopsja endometrium robiona w odstepie 2 dni to badanie receptywnosci endometrium i kom. NK. Ważne i sensowne badanie. Nie mniej jednak jestem przeciwniczka wszelkich zrzutek.
Źle napisałam, nie wszelkich, ale zbieranie na in vitro kasy od obcych ludzi...
Widziałem zrzutki na rower,komputer itp . Tutaj oczywiście tak czy inaczej muszę mieć pieniądze. Ludzie wspierają różne ważne i mniej ważne sprawy a jeśli uda mi się zebrać jakąś kwotę to odciąży trochę nas finansowo a jeśli tym razem się uda to później każdy grosz się przyda
 
Do góry