reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zależy nam na czasie pozatym lekarz twierdzi że tylko wyspecjalizowane kliniki takie badania wykonują. A my mieszkamy można powiedzieć na medycznym zadupiu
Miałam robioną histeroskopię na NFZ z pobraniem wycinków do badań histopatologicznych i CD138 w małym szpitalu w Polsce C (te wycinki i tak są wysyłane do badania w laboratorium). Także jeśli brak na to funduszy to zaczęłabym od szukania po prostu badania refundowanego :).

Poza tym dlaczego ta biopsja ma być dwa razy :)?
 
Miałam robioną histeroskopię na NFZ z pobraniem wycinków do badań histopatologicznych i CD138 w małym szpitalu w Polsce C (te wycinki i tak są wysyłane do badania w laboratorium). Także jeśli brak na to funduszy to zaczęłabym od szukania po prostu badania refundowanego :).

Poza tym dlaczego ta biopsja ma być dwa razy :)?
Dokładnie pewnie lekarz wyjaśni ale według słów pani z kliniki wynik należy powtórzyć po 2 dniach żeby wynik był pewny. Poprzedni transfer się nie udał mimo że lekarz twierdził że wszystko było super więc chcemy znać przyczynę przed ostatnim podejściem
 
Dokładnie pewnie lekarz wyjaśni ale według słów pani z kliniki wynik należy powtórzyć po 2 dniach żeby wynik był pewny. Poprzedni transfer się nie udał mimo że lekarz twierdził że wszystko było super więc chcemy znać przyczynę przed ostatnim podejściem
Na wyniki takich badań czeka się 2-4 tygodnie więc pobieranie drugiej próbki dwa dni później na ślepo (bez histero) to jakiś dziwny pomysł.

Także generalnie zanim wydasz na to tyle pieniędzy to może zorientuj się czy to rzeczywiście ma sens.
 
Link do: Transfer zarodka | zrzutka.pl no cóż startujemy z ostatnim podejściem. I na starcie lekarz zalecił biopsję endometrium 2razy co daje 3tys zł dodatkowo. Mam nadzieję że zbiórka ruszy
Dlaczego aż 2 razy biopsja ?
W każdym szpitalu jak masz skierowanie mogą ci pobrac wycinek i nie musis za to płacić
Mnie zalezalo na czasie to zrobiłam prywatnie, a na NFZ miałabym czekać 2 miesiace
 
reklama
Dokładnie pewnie lekarz wyjaśni ale według słów pani z kliniki wynik należy powtórzyć po 2 dniach żeby wynik był pewny. Poprzedni transfer się nie udał mimo że lekarz twierdził że wszystko było super więc chcemy znać przyczynę przed ostatnim podejściem
A macie zbadane zarodki ? Bo moze to było tez przyczyna
 
Do góry