reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak sie nie stresowac jak przy moim amh powinno byc wiecej niz 2 na lewym plus cysta i kilka na prawym ale sa tak małe że raczej średnio wyglada by nadgoniły 😭😭 czemu sie tak dzieje
Ja miałam 7 pecherzykow cztery nie urosly trzy tak ,ale lekarz mowil ,że to za mało i ,że niema sensu robić punkcji, bo nie wiadomo czy będą dobre ,i że tylko szkoda pieniędzy będzie wydać, więc się posłuchałam i teraz jestem na wyciszaniu jajników 11 dzień na tabletkach anty
 
Ja miałam 7 pecherzykow cztery nie urosly trzy tak ,ale lekarz mowil ,że to za mało i ,że niema sensu robić punkcji, bo nie wiadomo czy będą dobre ,i że tylko szkoda pieniędzy będzie wydać, więc się posłuchałam i teraz jestem na wyciszaniu jajników 11 dzień na tabletkach anty
No tak mysle wlasnie ze nie bedzie sensu robic punkcji a wątpie że dobije chociaż do 5 pecherzykow.
 
ja tez stymulacje przechodziłam 2 razy przez te moje zbyt aktywne jajniki. A maja tutaj takie zasady ze przy 30 pęcherzach nie robią punkcji. Dostałam coś na reset cyklu i od nowa na mniejszych dawkach i tu znowu niespodzianka bo urosło jeszcze więcej. Nigdy nie wiadomo. Przy kolejnej stymulacji jeśli faktycznie będzie potrzeba zastosują inne większe dawki leków. Ciało kobiety jest zagadka
O kurcze, o takim czymś to nigdy nie słyszałam... stymulujesz się 2 tyg, a potem te pęcherzyki po prostu pękają i w trakcie owulacji?:O jak za dużo ich..? A druga punkcje Ci zrobili czy tez nie?
 
Mam też cykl sztuczny. Czy jego długość odpowiada temu naturalnemu? W piątek mam wizytę, ale jestem strasznie niecierpliwa, kiedy mogę spodziewać się transferu. A mam tylko 1 próbę
U mnie transfer byl bardzo szybko na sztucznym bo jakoś 15-16 dc, a jakieś 3 dni wcześniej na wizycie lekarz mowil ze endometrium juz gotowe do transferu wiec pewnie jak ze wszystkim "to zalezy":)
 
reklama
U mnie transfer byl bardzo szybko na sztucznym bo jakoś 15-16 dc, a jakieś 3 dni wcześniej na wizycie lekarz mowil ze endometrium juz gotowe do transferu wiec pewnie jak ze wszystkim "to zalezy":)
dzięki :) ja mam naturalnie cykl 31-dniowe i się zastanawiałam czy będzie w okolicy naturalnego
 
Do góry