reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja tez stymulacje przechodziłam 2 razy przez te moje zbyt aktywne jajniki. A maja tutaj takie zasady ze przy 30 pęcherzach nie robią punkcji. Dostałam coś na reset cyklu i od nowa na mniejszych dawkach i tu znowu niespodzianka bo urosło jeszcze więcej. Nigdy nie wiadomo. Przy kolejnej stymulacji jeśli faktycznie będzie potrzeba zastosują inne większe dawki leków. Ciało kobiety jest zagadka
No tak czuję, że bedzie trzeba jeszcze raz 😪 nie powiem jestem strasznie dobita
 
reklama
No tak czuję, że bedzie trzeba jeszcze raz 😪 nie powiem jestem strasznie dobita
oj tez byłam, płakałam im tam ze wiem ze znowu będzie to samo. I miałam racje, ale za drugim razem już dali pozwolenie na punkcję. Uznałam to jako falstart, podniosłam się i ruszyłam dalej. Zwłaszcza ze chciałam zostać mama. Całe ivf trwało u mnie prawie rok. Ale synek jest całym moim światem. Nie ważne jakie trudności trzeba po drodze pokonać. Widoki później są piękne.
 
Tak jak napisała kolezanka wyżej, nigdy nie wiadomo jak zaaraguje organizm , nie załamuj się, który masz dzien stymulacji 5 dzisiaj ? Ja mialam 9 dni stymulacji , więc masz jeszcze 4 dni zeby wystrzeliły :D
Mam 10 dni stymulacji wiec jeszcze 5 dni...albo 4 już teraz nie wiem bo mi zmieniła plan. Jednak nie przedluzyla stymulacji tylko orgalutran zamiast 4 dni mam 2.Ale możliwe aby prawy tak nadgonił?
 
reklama
U mnie w 2 dni urosło 5 pęcherzyków które były małe i poddano je punkcji bo nadgonily a miały 12 13 mm :)
Ehh to oby tak było. Czy jesli mam wizyte w piatek a punkcja przewidywana na wtorek to bede miec jeszcze jakies usg w miedzy czasie czy nie? Bo nie mam nawet pojecia. Bo jak dołączę ten 2 lek orgalutran to co pecherzyki przestaja rosnac?
 
Do góry