reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Sprawdzałam medipoint , męża kariotyp przyszedł prawidłowy 😊 uff ale depozytów dalej nie mam , no cóż czekam oby dzisiaj zadzwonili 😊 spodziewam się dobrych wieści raczej jeśli nie dzwonili wcześniej, mam wielką nadzieję 😊😊😊 trzymajcie kciuki!
 
reklama
Ehh to oby tak było. Czy jesli mam wizyte w piatek a punkcja przewidywana na wtorek to bede miec jeszcze jakies usg w miedzy czasie czy nie? Bo nie mam nawet pojecia. Bo jak dołączę ten 2 lek orgalutran to co pecherzyki przestaja rosnac?
nie orgalutran powoduje ze nie będą za szybko pękać ale wciąż będą rosnąć
 
nie orgalutran powoduje ze nie będą za szybko pękać ale wciąż będą rosnąć
Ok. Dziekuje ❤
Jest szansa w takim razie że w te 4 dni stymulacji prawy jajnik nadgoni czy raczej nie ma co się nastawiać?
Będą mi w ogóle robić punkcję zakladając, że na lewym zostaną tylko te 2 gotowe?
 
Ok. Dziekuje ❤
Jest szansa w takim razie że w te 4 dni stymulacji prawy jajnik nadgoni czy raczej nie ma co się nastawiać?
Będą mi w ogóle robić punkcję zakladając, że na lewym zostaną tylko te 2 gotowe?
nie wiem jaki będzie mieć plan lekarz, niestety musisz uzbroić się w cierpliwość i czekac. Niczego wcześniej się nie dowiesz a frustracja będzie rosła. In vitro niestety uczy pokory - niepłodność uczy cierpliwości. Przez 5 lat walki miałam wzloty i upadki, lepsze dni i dni u terapeuty. A przez kilkanascie lat kiedy żyłam bez okresu nigdy nie myślałam ze uda mi się zajsc w ciąże. Ale nawet osoba bez owulacji może być mama.
 
Dziewczyny,
Czy bierzecie estrofem nadal jak macie pozytywny test?
Czekam na odpowiedź od lekarza ale w ulotce czytałam że kobiety w ciąży nie powinny brać...
 
Dziewczyny ja już po wizycie 😊 profesor mówi że na usg po 3 misiącach na diphereline 3,75 widać poprawę w macicy odnośnie mojej adenomiozy…teraz przygotowujemy się już do transferu 2 zarodków. Od wczoraj biorę estrofem 2x2 tab i mam przedłużone bronie zastrzyków pojedyńczych diphereline - codziennie po jednym i kolejna wizyta 28 czerwca
 
Ok. Dziekuje ❤
Jest szansa w takim razie że w te 4 dni stymulacji prawy jajnik nadgoni czy raczej nie ma co się nastawiać?
Będą mi w ogóle robić punkcję zakladając, że na lewym zostaną tylko te 2 gotowe?
Szansa jest zawsze. Co do punkcji wszystko zależy od twojego lekarza. Ale pamiętaj że on też może się mylić. Ja w pierwszej stymulacji miałam około 16 jajcow ( było to przed punkcja ) finalnie pobrali ponad 20 ich ... Więc jak widać każdy może się pomylić. Bądź dobrej myśli , odstaw nerwy na bok bo one nic nie pomogą . Tak jak pisała @Artemida90 in vitro uczy cierpliwości i pokory. Ja wiem że to jest łatwo mówić osoba które już mają za sobą punkcje , oczekiwanie na wynik hodowli itp. ja siedzę już w tym kilka lat ( ogólnie o pierwsze dziecko staramy się od ponad 10 lat ) pierwszą wizytę w klinice miałam jakieś 6 lat temu ... Ale tak spokojna jak teraz jeszcze nie byłam ... Nerwy w niczym Ci nie pomogą , a wręcz mogą zaszkodzić ... Głowa go góry i bądź dobrej myśli ❤️
 
Dziewczyny,
Czy bierzecie estrofem nadal jak macie pozytywny test?
Czekam na odpowiedź od lekarza ale w ulotce czytałam że kobiety w ciąży nie powinny brać...
Mi lekarz jąkał odstawić stopniowo po pozytywnym teście mówiąc że już nie jest potrzebny. Wiem że dziewczyny biorą go nawet do 12 tygodnia. Wszystko zależy od lekarza
 
reklama
Do góry