reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak się zalogujesz to zakładka leczenie, karty informacyjne. Tam powinien być PDF. Ja dostałam wcześniej maila z i informacją, że dokument jest już dostępny.
Tak myślałam że tam i że jak zwykle o mnie zawsze zapominają 🙈🙈🙈 na 3 punkcje ani razu nie miałam tam informacji :/ zawsze w klinice się dowiadywałam
 
Każda stymulacja jest inna , moją pierwszą pamiętam najbardziej. Nic nie mogłam robić , chodzenie , leżenie a nawet siedzenie sprawiało mi ogromny ból , byłam jak balon ... Kolejna stymulacja była lepsza ( z niej miałam najwięcej zarodków ) , nie powiem że nie bolało , bo bolało ale duzoo mniej i standardowo jak @ przyszedł wszystkie dolegliwości ustały . Trzecia zaś była najlepsza z nich wszystkich , boleć zaczęło przed samą punkcja , szybko ten ból przeszedł ... Po trzeciej punkcji pierwszy raz mogłam funkcjonować w miarę normalnie . Bez bólu. Więc każda jest inna . Nie warto sugerować się że mało objawów czy też ich dużo. Bo nie wiadomo jak organizm zareaguje .trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze i abyś później miała tuzin pięknych zarodeczkow ✊✊🤩🤩❤️
Strasznie się boję, że nie będzie ani jednego zarodka 😪 od marca z moją dietą mega słabo, insulina poszła jeszcze bardziej w górę a to nie rokuje najlepiej. No zobaczymy jak będzie.
 
Strasznie się boję, że nie będzie ani jednego zarodka 😪 od marca z moją dietą mega słabo, insulina poszła jeszcze bardziej w górę a to nie rokuje najlepiej. No zobaczymy jak będzie.
Nie myśl negatywnie , pomyśl sobie co będzie za rok , jak. Będziesz z wózkiem śmigać albo go wybierać 😁 pamiętaj same dobre myśli Cię uratują 🤪 głową do góry , będzie pięknie . Ja to wiem 😘😘❤️
 
reklama
Do góry