reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja bym nie wytrzymała i bym zadzwoniła spytać co słychać. Do mnie zadzwonili w 3 dobie i poprosiłam zeby w 4 i 5 dobie również zadzwonili i to zrobili.
Nie wytrzymałabym tyle w niepewności...
Hehehe mam cierpliwość 😊 a poza tym czy dzisiaj czy jutro, jak się udało to się popłaczę na pewno , czuję w serduszku że tak bo nie dzwonią 🤭 dzisiaj jadzwonilam bo mój kariotyp przyszedł i jest prawidłowy 🥰 ale na męża czekamy i Pani przez słuchawkę powiedziała że dzisiaj wynik będzie w systemie, nawet nie pomyślałam zeby zapytać o dzieci jak się mają 😁😁😁 co ze mnie za matka 😁😁😃
 
reklama
Oby ro były ostatnie szczepienia ❤️Tego Wam zycze

Ja mam wizyte dop po 18😕
Musze jakos przeżyć do tej godziny 😊
Dziękuję ❤️❤️😘😘😘 ja już umówiona i za 3 tygodnie jadę sprawdzić to nieszczęsne moje Allo i jestem jakoś optymistycznie nastawiona na to że urosło . A za Ciebie i twoja wizytę trzymam mocno kciuki ✊✊✊ aby wszystko było po twojej myśli ✊✊❤️❤️❤️ dawaj znać po wizycie ❤️
Ja jak ten cymbał czekam już pod apc 🤣🤣🤣🤣🙈 tak żeby być pierwsza i szybko wracać do domku ... Mimo że jeszcze godzina 😱😱🙈🙈🙈
 
U mnie 4 dzień stymulacji. Mam troszke bóle podbrzusza ale właściwie przycendometeiozie zawsze mam w 1 połowie cyklu i takie lekkie nabrzmienie w dolnej części brzucha. To dobrze czy za mało objawów czy dojdą?
Każda stymulacja jest inna , moją pierwszą pamiętam najbardziej. Nic nie mogłam robić , chodzenie , leżenie a nawet siedzenie sprawiało mi ogromny ból , byłam jak balon ... Kolejna stymulacja była lepsza ( z niej miałam najwięcej zarodków ) , nie powiem że nie bolało , bo bolało ale duzoo mniej i standardowo jak @ przyszedł wszystkie dolegliwości ustały . Trzecia zaś była najlepsza z nich wszystkich , boleć zaczęło przed samą punkcja , szybko ten ból przeszedł ... Po trzeciej punkcji pierwszy raz mogłam funkcjonować w miarę normalnie . Bez bólu. Więc każda jest inna . Nie warto sugerować się że mało objawów czy też ich dużo. Bo nie wiadomo jak organizm zareaguje .trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze i abyś później miała tuzin pięknych zarodeczkow ✊✊🤩🤩❤️
 
Hehehe mam cierpliwość 😊 a poza tym czy dzisiaj czy jutro, jak się udało to się popłaczę na pewno , czuję w serduszku że tak bo nie dzwonią 🤭 dzisiaj jadzwonilam bo mój kariotyp przyszedł i jest prawidłowy 🥰 ale na męża czekamy i Pani przez słuchawkę powiedziała że dzisiaj wynik będzie w systemie, nawet nie pomyślałam zeby zapytać o dzieci jak się mają 😁😁😁 co ze mnie za matka 😁😁😃
Invicta wrzuca informacje o zarodkach do medipointu pod zakładkę depozyty.
Dzień przed telefonem embriologa już wiedziałam, że mamy 7 blastocyst. Dzień później zadzwonił embriolog i powiedział, że ostatecznie mamy 11 :)
 
Invicta wrzuca informacje o zarodkach do medipointu pod zakładkę depozyty.
Dzień przed telefonem embriologa już wiedziałam, że mamy 7 blastocyst. Dzień później zadzwonił embriolog i powiedział, że ostatecznie mamy 11 :)
Invimed tez wrzuca na profil pacjenta takie info. Właśnie dostałam wyniki i udało się zamrozić 6.
 
reklama
Do góry