reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie myśl negatywnie , pomyśl sobie co będzie za rok , jak. Będziesz z wózkiem śmigać albo go wybierać 😁 pamiętaj same dobre myśli Cię uratują 🤪 głową do góry , będzie pięknie . Ja to wiem 😘😘❤️
Dziekuje, bardzo mnie motywuja takie słowa. Zawsze obieram czarny scenariusz. Mam nadzieję, że miło się zaskoczę. Jutro dam znać jak po 5 dniu stymulacji wyglądaja jajniki 😊
 
reklama
Bardzo ok :) u mnie z 5AA i z 5AB były tylko cb, a z 5BB i 5BA ciąża :)
Ja jestem w ciąży z 5AA.
Zostały mi 2x 4AA.
Mało mi przetrwało do mrożenia ale za to wszystkie topowe.
Wiem, że tak naprawdę nie ma to aż tak dużego znaczenia. Koleżanka z 3BC urodziła ślicznego chłopca.
 
Strasznie się boję, że nie będzie ani jednego zarodka 😪 od marca z moją dietą mega słabo, insulina poszła jeszcze bardziej w górę a to nie rokuje najlepiej. No zobaczymy jak będzie.
ja przy wysokiej Io zero diety, zero metforminy - w nl nie uznają ani Io ani nie pozwalaja brać metforminy podczas starań o ciąże. Z zapłodnionych 22 komórek finalnie 10 zarodków, chyba jestem wybrykiem natury.
 
Punkcja niestety sie przesuwa ..będzie w sobote albo nawet w niedziele. Estradiol dzisiaj 807
Pecherzyki powoli rosną
Maja po 12,5-13 mm

W piątek mam kolejna kontrole z estradiolem
 
ja przy wysokiej Io zero diety, zero metforminy - w nl nie uznają ani Io ani nie pozwalaja brać metforminy podczas starań o ciąże. Z zapłodnionych 22 komórek finalnie 10 zarodków, chyba jestem wybrykiem natury.
Wow 😍 dajesz nadzieję !
Ja mieszkam w Austrii i tu też dla nich nie istnieje nic innego jak cukrzyca dlatego lekarza mam w polsce, kolsultacje zawsze online na kamerce a leki wysyłają mi rodzice z polski. Bez metforminy czułam się tragicznie. Nawet jedząc zgodnie z dietą od dietetyków czułam skoki insuliny. Na szczęście po metdorminie jest super...dlatego też ciężko mi się trzymać diety jak samopoczucie lepsze.
 
Punkcja niestety sie przesuwa ..będzie w sobote albo nawet w niedziele. Estradiol dzisiaj 807
Pecherzyki powoli rosną
Maja po 12,5-13 mm

W piątek mam kolejna kontrole z estradiolem
Lepiej przedłużyć niż potem nie beda mieli co wyciągać:) a są rowne? Ja 7 dnia stymulacji mialam estradiol 2000 i nierówne pecherzyki doktor prognozował 12 do wyciągnięcia, Finalnie wyciagneli 11 , miałam 9 dni stymulacji, buziaki bedzie pięknie , rosną to najważniejsze!!!! ;*
 
Punkcja niestety sie przesuwa ..będzie w sobote albo nawet w niedziele. Estradiol dzisiaj 807
Pecherzyki powoli rosną
Maja po 12,5-13 mm

W piątek mam kolejna kontrole z estradiolem
Cierpliwości :) wiem, że ciężko ale czasami to się zmienia z dnia na dzień. Mi w czwartek na wizycie powiedziała ze na pewno przyszły piątek, nawet mnie wpisała wstępnie na zabieg a w poniedziałek okazało się, że dłużej niż do środy nie dotrwam. Lewy jajnik trochę przyspieszył. Finalnie pobrali 20 komórek z czego 9 było dojrzałych.
 
reklama
Do góry