reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny,
13.06 miałam transfer ostatniego mrozaka.
Dzisiaj boli mnie brzuch jak na okres, wiem że znowu się nie udało.
Akurat jestem niedaleko punktu pobran i idę zaraz na betę. Nie muszę być na czczo, prawda?
Zrobię to badanie i odstawiam leki. Póki co kończymy przygodę, musimy odłożyć kasę i może po nowym roku wrócimy do gry...
 
Dziewczyny,
13.06 miałam transfer ostatniego mrozaka.
Dzisiaj boli mnie brzuch jak na okres, wiem że znowu się nie udało.
Akurat jestem niedaleko punktu pobran i idę zaraz na betę. Nie muszę być na czczo, prawda?
Zrobię to badanie i odstawiam leki. Póki co kończymy przygodę, musimy odłożyć kasę i może po nowym roku wrócimy do gry...
Trzymam kciuki żebyś się myliła! Nie musisz być na czczo, napisz jak będziesz już miała wynik
 
Dziewczyny,
13.06 miałam transfer ostatniego mrozaka.
Dzisiaj boli mnie brzuch jak na okres, wiem że znowu się nie udało.
Akurat jestem niedaleko punktu pobran i idę zaraz na betę. Nie muszę być na czczo, prawda?
Zrobię to badanie i odstawiam leki. Póki co kończymy przygodę, musimy odłożyć kasę i może po nowym roku wrócimy do gry...
Mnie też bolał brzuch jak na miesiączkę 5 dpt. Transfer udany więc nie przekreślaj niczego 🙂
 
Dziewczyny,
13.06 miałam transfer ostatniego mrozaka.
Dzisiaj boli mnie brzuch jak na okres, wiem że znowu się nie udało.
Akurat jestem niedaleko punktu pobran i idę zaraz na betę. Nie muszę być na czczo, prawda?
Zrobię to badanie i odstawiam leki. Póki co kończymy przygodę, musimy odłożyć kasę i może po nowym roku wrócimy do gry...
Cześć, też jestem po transferze zarodka i też mam bóle okresowe, do tego mnie jakieś chorobsko rozłożyło, gorączka i ból gardła 🙄
Podejrzewam, że nic z tego nie wyjdzie, też planuje zrobić sobie przerwę bo za dużo mam ostatnio na głowie.
Mam nadzieję, że jednak się mile zaskoczysz 🙂👍
 

Załączniki

  • 772FEF1E-8F72-4EBC-93B6-A6674FDDA571.png
    772FEF1E-8F72-4EBC-93B6-A6674FDDA571.png
    62,2 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry