reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie zgodzę sie ze od ręki. Jak dzwoniłam po klinikach to na pierwsza wizyte słyszałam terminy pol roczne 😊a w dwóch klinikach usłyszałam ze jest tak duzo pacjentek ze nie prowadzą zapisów
Zależy na pewno od lekarza i kliniki - i w Polsce są takie gwiazdy świata lekarskiego, do których czeka się na wizytę rok ;). Ale są kliniki gdzie wizytę możesz mieć w przeciągu dwóch tygodni :).
 
reklama
Nie zgodzę sie ze od ręki. Jak dzwoniłam po klinikach to na pierwsza wizyte słyszałam terminy pol roczne 😊a w dwóch klinikach usłyszałam ze jest tak duzo pacjentek ze nie prowadzą zapisów
I jeszcze do tamtego dodam, że nawet u tych gwiazd jak już się dostaniesz to leczenie jest raczej normalnie. Nie czekasz 6 miesięcy na transfer, bo lekarz nie ma miejsc w grafiku :p.
 
I jeszcze do tamtego dodam, że nawet u tych gwiazd jak już się dostaniesz to leczenie jest raczej normalnie. Nie czekasz 6 miesięcy na transfer, bo lekarz nie ma miejsc w grafiku :p.
Dzwoniłam do Katowic do angeliusa- tam nie ma gwiazd 😁
Powiedzieli ze nie ma zapisów, kazali dzwonić za pol roku

Dzwoniłam do Artivmed w krk we wrześniu i pierwszy termin był na koniec marca
😕zwykle kiliniki ..
 
Dzwoniłam do Katowic do angeliusa- tam nie ma gwiazd 😁
Powiedzieli ze nie ma zapisów, kazali dzwonić za pol roku

Dzwoniłam do Artivmed w krk we wrześniu i pierwszy termin był na koniec marca
😕zwykle kiliniki ..
W Angeliusie jest Paliga, dlatego tak trudno się tam dostać. I oni chyba część procedur robią na NFZ?

W Gamecie miałam pierwszą wizytę w przeciągu dwóch tygodni od telefonu. Niedawno koleżanka chciała się umówić i zaproponowali jej termin tydzień później.
 
W Angeliusie jest Paliga, dlatego tak trudno się tam dostać. I oni chyba część procedur robią na NFZ?

W Gamecie miałam pierwszą wizytę w przeciągu dwóch tygodni od telefonu. Niedawno koleżanka chciała się umówić i zaproponowali jej termin tydzień później.
Nie dzwoniłam o nia bo wiedIalam od znajomej zE nie ma terminow
Pytałam o jakiegos Mońke- tez nie zapisywali
Nie ma sie co licytować na kliniki i lekarzy, wiadomo ze w kazdej klinice jest jakis top of the top..
Uwazam ze coraz więcej par pojawia sie z problemem
A Lekarzy nie przybywa ..
stad sa terminy wieksze i mniejsze
 
A jaki jest z tym wielki problem to widać nawet po dofinansowaniu samorządowym. U nas pieniądze, które miały być na rok rozeszły się w niecały miesiąc zdaje się. Tyle par czekało w kolejce...
 
reklama
Nie dzwoniłam o nia bo wiedIalam od znajomej zE nie ma terminow
Pytałam o jakiegos Mońke- tez nie zapisywali
Nie ma sie co licytować na kliniki i lekarzy, wiadomo ze w kazdej klinice jest jakis top of the top..
Uwazam ze coraz więcej par pojawia sie z problemem
A Lekarzy nie przybywa ..
stad sa terminy wieksze i mniejsze
Ale ja się nie licytuje tylko pytalam @Madame JS jak to we Francji wygląda i u nas niestety prywatnie ale czasowo wygląda lepiej.
 
Do góry