reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie do mam.
Prawie w ogóle nie mam już mleka w piersiach. Odciągam te resztki laktatorem, zauważyłam że bolą mnie piersi, a w sumie jedna tylko. I tu moje pytanie. Jak schodzić z laktacji żeby obyło się bez jakiegoś stanu zapalnego piersi?
Daj pytanie na ciężarówki, tak dziewczyny pewnie na świeżo przechodziły koniec laktacji. Ile czasu udało Ci się karmić ?
 
reklama
Daj pytanie na ciężarówki, tak dziewczyny pewnie na świeżo przechodziły koniec laktacji. Ile czasu udało Ci się karmić ?
Ok. Dzięki za podpowiedź 😉 ja krótko, bo mojej bliźniaki jedzą od miesiąca na raz po 120 ml 😳 a że z piersi nie karmiłam tylko odciągałam to laktacja siadła 🙁 dałam radę półtora miesiąca....
 
Powinnaś być z siebie dumna, że dałaś radę aż tyle :)
Dla mnie to jakaś porażka jest. Myślałam że chociaż pół roku ogarnę 😔 chciałam dać im to co najlepsze a nie dałam rady.... No ale trudno, z jednym dzieckiem byłoby zupełnie inaczej a z dwójką na cycku nie było opcji u mnie. Po pierwsze jak jestem sama to nie dam rady ich sama przystawić a po drugie z takim ciumkaniem to bym była na cycku cały dzień 😳
 
Dla mnie to jakaś porażka jest. Myślałam że chociaż pół roku ogarnę 😔 chciałam dać im to co najlepsze a nie dałam rady.... No ale trudno, z jednym dzieckiem byłoby zupełnie inaczej a z dwójką na cycku nie było opcji u mnie. Po pierwsze jak jestem sama to nie dam rady ich sama przystawić a po drugie z takim ciumkaniem to bym była na cycku cały dzień 😳
Serio bądź z siebie dumna, bo spróbowałas i dałaś radę tyle ile mogłaś! Nie możesz mówić, że to porażka. My babeczki nie możemy wywierać na siebie takiej presji w kwestii karmienia piersią. Czasem się nie da i tyle :) głowa do góry, dzieciaki wyrosną na dorodne, mądre i zdrowe
 
Dziewczyny mam pytanie do mam.
Prawie w ogóle nie mam już mleka w piersiach. Odciągam te resztki laktatorem, zauważyłam że bolą mnie piersi, a w sumie jedna tylko. I tu moje pytanie. Jak schodzić z laktacji żeby obyło się bez jakiegoś stanu zapalnego piersi?
bardzo ciasny stanik, chlodne prysznice, zero stymulacji sutkow. Jak bedziesz czuc napor to minimalnie recznie upusc osrobine mleka, zeby nie bolalo. W razie bolu czy zaczerwienienia ibuprofen. Max tydz i bedzie po sprawie.
 
reklama
Do góry