reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Życzę Ci z całego serca i trzymam kciuki za owocną stymulację.
Ile miałaś zarodków przy pierwszej próbie?
Nam został 1, i 5 zamrożonych komórek i pewnie już tego mrozaka nie zbadamy bo biore estrofem i około 13 czerwca będzie transfer ale o ile z tym 5 komórek coś będzie chciałbym zrobić więcej badań zeby uniknąć niepotrzebnego transferu...
Ile płaciłaś za badanie zarodka? Lekarz to zaproponował?
Dziękuje 🤗
Miałam 10 komórek z czego 6 dojrzałych
5 sie zaplodnilo
Ale został tylko jeden 5.1.1
Badaliśmy zarodek bo mam endometrioze, niskie AMH , 38 lat No i lekarz sam proponował
Przy kolejnej stymulacji napewno będę badać jezeli będę miec zarodki
Cena za jeden 3500 +750 mrozenie
 
reklama
Cześć dziewczyny :) ja dziś po kolejnych badaniach Beta 1195 mlU - 14dpt. Lekarz napisał , że wynik prawidłowy ale na wizytę do kliniki mam przyjechać dopiero 23.06. Mam pytanie w którym tygodniu robiłyście pierwsze USG ?
Ściskam Was wszystkie i wciąż trzymam kciuki za każdą z Nas 😘
Po 23 dniach od transferu
 
Ja trochę z innej beczki, jakie produkty polecacie podczas stymulacji , słyszałam o podaży białka :) jeśli tak to co najlepiej jeść, mięsko migdały jogurty :) ?
 
Dziękuje 🤗
Miałam 10 komórek z czego 6 dojrzałych
5 sie zaplodnilo
Ale został tylko jeden 5.1.1
Badaliśmy zarodek bo mam endometrioze, niskie AMH , 38 lat No i lekarz sam proponował
Przy kolejnej stymulacji napewno będę badać jezeli będę miec zarodki
Cena za jeden 3500 +750 mrozenie
A badają na miejscu? Czy gdzieś wysyłają?
 
Dziewczyny mam pytanie do mam.
Prawie w ogóle nie mam już mleka w piersiach. Odciągam te resztki laktatorem, zauważyłam że bolą mnie piersi, a w sumie jedna tylko. I tu moje pytanie. Jak schodzić z laktacji żeby obyło się bez jakiegoś stanu zapalnego piersi?
 
Cześć dziewczyny :) ja dziś po kolejnych badaniach Beta 1195 mlU - 14dpt. Lekarz napisał , że wynik prawidłowy ale na wizytę do kliniki mam przyjechać dopiero 23.06. Mam pytanie w którym tygodniu robiłyście pierwsze USG ?
Ściskam Was wszystkie i wciąż trzymam kciuki za każdą z Nas 😘
Ja miałam 18dpt i były dwa pęcherzyki ciazowe z pęcherzykami zoltkowymi, a potem 25dpt już były zarodki z serduszkami
 
reklama
Ja dzisiaj z koleji mam kiepski dzień dziecka..
Dzwonił embriolog
Nasz jedyny zarodek 5.1.1 nie ma 22 chromosomu wiec nie mam co transferowac 😭
W sobotę mam wizyte u lekarza, ruszamy z druga stymulacja
Tak bardzo bym chciała aby była owocna
Strasznie mi przykro :(
Dzięki badaniom ominęła Cię być może najtrudniejsza decyzja w zyciu, bo co jakby taki zarodek się zaimplantowal 😟
Trzymam kciuki, żeby kolejna stymulacja była bardziej owocna
 
Do góry