reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję, a jeśli chodzi o mężczyznę?
Po co skierowanie? Mój mąż poszedł do prywatnej przychodni a raczej laboratorium, dał karteczkę co mają zrobić i na tym koniec. Wymaz na chlamydie też załatwił w tym laboratorium, o wiele taniej niż w klinice. Ja wszystko robiłam na kartę medyczna więc musiałam mieć skierowanie, wzięłam od ginekologa.
 
Po co skierowanie? Mój mąż poszedł do prywatnej przychodni a raczej laboratorium, dał karteczkę co mają zrobić i na tym koniec. Wymaz na chlamydie też załatwił w tym laboratorium, o wiele taniej niż w klinice. Ja wszystko robiłam na kartę medyczna więc musiałam mieć skierowanie, wzięłam od ginekologa.
Agnieszka pytała jak zrobić badania, żeby były na NFZ. Dlatego mowa o skierowaniach.
 
A ja mam inne pytanie :D czy podczas stymulacji mogę jeździć na rolkach , rowerze? Czy ruch w tym czasie jest zalecany Czy nie ? Słyszałyście coś o tym ? :) zapytam się jeszcze w środę doktor ale nie wiem czy dam radę bez sportu 😅😅
 
Lekarz mi mówił, żeby żyć w miarę możliwości normalnie. Nie dźwigać ciężarów ale umiarkowany ruch jest wskazany jeśli się na tyle dobrze czujesz ;).
A ja mam inne pytanie :D czy podczas stymulacji mogę jeździć na rolkach , rowerze? Czy ruch w tym czasie jest zalecany Czy nie ? Słyszałyście coś o tym ? :) zapytam się jeszcze w środę doktor ale nie wiem czy dam radę bez sportu 😅😅
 
Hej. Kiedy się można spodziewać okresu po punkcji? Biorę duphaston 2*1. Czy normalnie będzie okres czy mam się spodziewać wcześniej?
 
reklama
Do góry