reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przepraszam ale taki co jest pewien tego że się uda to nie powinien nazywać siebie lekarzem…
Owszem dawanie nadziei i dobre nastawienie pacjentki ważne jest
Ale jednak też wolę takiego który myśli jak lekarz i wie że po drugiej stronie siedzi kobieta/para która przeżywa ogromne emocje i nierzadko cierpienie. Nie powinien tak mówić. Szanse dawane na transfer w % np. 35% szans jak niektórzy mówią to przecież też tylko statystyki. Każdy przypadek jest inny.
Życzę Ci aby jego słowa stały się rzeczywistoscia! ❤️
Nie mniej z invitro od strony medycznej to ma niewiele wspólnego bo tego nikt nie wie.
Chociaż jest ten kalkulator w necie szans IVF na podstawie danych statystycznych zebranych na grupie pacjentów. Nam na tym lekarz wyliczał szanse, żeby nas pocieszyć :p.
 
Po co skierowanie? Mój mąż poszedł do prywatnej przychodni a raczej laboratorium, dał karteczkę co mają zrobić i na tym koniec. Wymaz na chlamydie też załatwił w tym laboratorium, o wiele taniej niż w klinice. Ja wszystko robiłam na kartę medyczna więc musiałam mieć skierowanie, wzięłam od ginekologa.
Skierowanie po to, bo mój mąż też ma pakiet medyczny z pracy i chcemy z tego skorzystać i nie płacić za badania, ale do tego potrzebne jest skierowanie.
 
Jak się czujesz po szczepieniach???
Hej Pierwsze dni bolały mnie bardzoooo ręce , miałam wrażenie że nie dopływa do nich krew 🙈 gulki miałam dlugooo i duże były chyba dopiero w sobotę ta co była mi się zmniejszyły że są już prawie niewyczuwalne a odczyn mam do dziś ...🙈 Chodź już prawie niewidoczny . Jutro kolejne 🙈🙈 już przeżywam ten ból 🙈🙈🙈🙈
 
reklama
Hej Pierwsze dni bolały mnie bardzoooo ręce , miałam wrażenie że nie dopływa do nich krew 🙈 gulki miałam dlugooo i duże były chyba dopiero w sobotę ta co była mi się zmniejszyły że są już prawie niewyczuwalne a odczyn mam do dziś ...🙈 Chodź już prawie niewidoczny . Jutro kolejne 🙈🙈 już przeżywam ten ból 🙈🙈🙈🙈
Co to za szczepienia?
 
Do góry