reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, bardzo dziękuję za wszystkie kciuki, tańce itp. Zawiozę synka do szkoły i od razu jadę na betę. Czekałam na jakiś znak, objaw. I dzisiaj rano zobaczyłam, że mam plamienie koloru kawy z mlekiem. I do tego czuję się mega okresowo. Nie na takie znaki czekałam.... Ale się boję. Termin okresu mam jutro. Ale czuję się dokładnie jak przed okresem. Poza tym, że cycki mnie nie bolą, a zawsze przed okresem bolą. Zwariuję.
Dobra, spadam. Dam znać później
 
reklama
Fusun &&&&& za wysoką betę. Trzeba wierzyć do końca!

Avocado, ale rewelacyjne uczucie:) niesamowite przeżycie to Twój maluch to niezły sportowiec będzie:)

a ja tez robiłam wczoraj betę no i ładnie rośnie podwaja się co 60 godzin. Wg wskaźnika które wrzucalyścue to w normie, ale w tamtym tyg podwajała sie co 50 godz. Avocado, Gotadora, Madzialenak, Agapl jak to było u Was?
 
Czesc Dziewczyny,

Fusun, trzymama mocno kciuki za Twoja bete &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Malinus, beta powinna przyrastac przynajmniej o 66 % w ciagu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. U mnie wygladalo to nastepujaco:
11dpt beta80,13dpt177,16dpt703 Trzeba tez pamietac ,ze beta jest indywidualna. Adus bardzo sie niepokoila przyrostem swojej bety a wszystko u jej dzieciatka jest dobrze.

Hola, masz moze jakiesc wiesci od Molli???

Milego dnia Kobietki!!!
 
Malinuś jeżeli chodzi o moją to masz napisane w stopce bo już nie pamiętam :-), ja nie robiłam co 2 dni więc ciężko mi stwierdzić czy było ok, ale z tego co liczyłam to było wszystko w porządku. Twoja beta przyrasta jak najbardziej prawidłowo :tak:

Martka Twoja beta piękna jest :tak::tak:, ciekawe czy 2 maluszki będą :-)

Fusun
przeogromne kciukasy trzymam za Twój dzisiejszy wynik, a plamieniem koloru kawy z mlekiem się nie przejmuj, też takie miałam 2 razy a doktorek powiedział, że to od luteiny.
 
martka, avocado - cieszę się razem z Wami :-D

Jeśli chodzi o mnie to będę w tym tygodniu bardzo mało dostępna. Dzisiaj przywieźli mi szafę i komodę do garderoby. Całą poprzednią noc myłam pokój, okno, ogólnie przygotowywałam. Teraz czeka mnie przeprowadzka ubrań :szok:. Jakoś nigdy nie było miejsca na rozłożenie wszystkich rzeczy i leżały po kartonach, teraz czeka mnie fuuuuura prania, bo są już nieświeże. Mam całą łazienkę prania, załamuję się, a muszę do poniedziałku skończyć bo potem palcem nie ruszę :shocked2:.

A jeszcze muszę po remoncie posprzątać bibliotekę, poprzenosić rzeczy i posegregować z pokoju dziecka ( bo do tej pory była to rupieciarnia :sorry2:). Jak patrzę na ogrom pracy to ręce mi opadają. A czasu malutko, w dodatku praca i tak na prawdę sprzątam to wszystko po nocach, a w pracy powieki na zapałkach trzymam :cool:.

Ehhh, padne zanim to skończę.

Ja jestem w tej samej sytuacji. W końcu dorobiliśmy się mebli do sypialni, tylko muszę na nie poczekać jeszcze jakieś 2 tygodnie. Też mam ciuchy w kartonach, krzesłach itp. Moja czarna marynarka zrobiła się szara :-) A pranie to chyba ze 2 tygodnie będę robiła. Życzę szybkiej ciuchowej przeprowadzki :tak:

Ja byłam wczoraj u ginekologa, w ostatniej chwili zmienili mi lekarza, ponieważ mój nie dotarł, przeprowadzał jakąś poważną operację. Mam zrobić posiew i biopsje endometrium i jak wszystko będzie dobrze to jadę po moje maluchy pod koniec maja. Już się nie mogę doczekać :tak:

Joasia2906 - wiesz ile kosztuje biopsja endometrium? Z powodu tej zmiany lekarza zapomniałam zapytać.

Fusun - trzymam kciuki, będzie dobrze, powodzenia. Życzę Ci trzycyfrowej betki :tak:
 
Dzień Dobry Kochane!! Kolejny słoneczny dzień przed nami:-)

Fusun trzymam kciukasy!! Wszystko będzie dobrze.
Avocado ale ci zazdroszczę tego widoku.

Ja za tydzień będę już znała swoją betkę:cool2:
 

Życzę Wam udanego dnia
i
spełnienia pod każdym względem


stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_6718813.jpg
 
reklama
Do góry