reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej dziewczyny - jestem już po pierwszej wizycie po @ no i prawdopodobnie transfer będę miała między 15-17 maja . :) Jestem prze szczęśliwa ..Martwię sie tylko tym ,że są to moje 2 ostatnie śnieżynki :( ...
No ale trzeba myśleć pozytywnie .
Ikasiu-Nie martw sie jeszcze nie wszystko stracone , trzymam &&&& żeby transfer był w wyznaczonym terminie , no i oczywiście by były cudowne efekty .
 
reklama
Kochane...jestem po wizycie u mojej ginki...prosiłam, zeby mi zrobila usg...i powiedziala co się tam w środku dzieje....więc tak...endometrium 7,7...chyba dobrze nie??dzisiaj jest 13dc...ale...na lewym jajniku nie ma zadnych pęcherzykow...a na prawym są dwa...ale mają tylko 1,18 i 1,3....więc dupa...owulacji z tego nie będzie...pewnie jajniki dochodzą do siebie....tylko czy w takim wypadku mozliwy jest criotransfer na cyklu bezowulacyjnym????? strasznie się zmartwiłam:(

Endometrium to tak na pograniczu. Lepiej aby się mieściło w normie 8-12 mm. Ja miałam transfer przy 7 mm, choć warunkowo. Jednak problem może być z owulacją, skoro to Twój 13 dc i brak jest pęcherzyka dominującego to pewnie zarówno gonadotropiny i estradiol jest dość niski. A jak długie zazwyczaj masz cykle? Bo jeżeli masz dłuższe 30-parodniowe to szansa jest. Jeżeli cykle masz regularne to jest dość już późno jak na takie małe pęcherzyki. Na cykl stymulowany w tym cyklu nie masz już szans. W cyklu stymulowanym (bezowulacyjnym) przyjmuje się estrogeny od 1 dc (najpóźniej rozpocząć można w 3 dc - zależy od lekarza/kliniki).
Najlepiej to zadzwoń do lekarza przygotowującego i niech podejmie decyzję co dalej. Mam nadzieję, że pęcherzyki w ciągu kilku dni ruszą i uda Ci się podejść do crio.
 
reklama
martka, avocado - cieszę się razem z Wami :-D

Jeśli chodzi o mnie to będę w tym tygodniu bardzo mało dostępna. Dzisiaj przywieźli mi szafę i komodę do garderoby. Całą poprzednią noc myłam pokój, okno, ogólnie przygotowywałam. Teraz czeka mnie przeprowadzka ubrań :szok:. Jakoś nigdy nie było miejsca na rozłożenie wszystkich rzeczy i leżały po kartonach, teraz czeka mnie fuuuuura prania, bo są już nieświeże. Mam całą łazienkę prania, załamuję się, a muszę do poniedziałku skończyć bo potem palcem nie ruszę :shocked2:.

A jeszcze muszę po remoncie posprzątać bibliotekę, poprzenosić rzeczy i posegregować z pokoju dziecka ( bo do tej pory była to rupieciarnia :sorry2:). Jak patrzę na ogrom pracy to ręce mi opadają. A czasu malutko, w dodatku praca i tak na prawdę sprzątam to wszystko po nocach, a w pracy powieki na zapałkach trzymam :cool:.

Ehhh, padne zanim to skończę.
 
Do góry