reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Martka - ale rewelacyjna betka, no nie mogę, ja też chcę taką. Gratulacje :tak:

Dziewczyny, te Wasze wysokie betki nastawiają do działania i do pozytywnego myślenia. Super.

Joasia2906 - no musi się nam udać, nie ma innej opcji :tak:

Lilia no musi musi! :) dzieki martce mam nadzieje ze crio jednak sie udaje! moze nawet czesciej niz te transfery ze sniezynek
 
reklama
Darii, dziękuję Ci za link. Już kiedyś o tym pisałaś, a ja przy okazji wizyty w Invimedzie, za pamięci od razu zadałam panience z rejestracji, o te zniżki. I usłyszałam, że oni nie dają zniżek na Luxmed, tylko na Medicaver. No i weź bądź tu mądry. Ale teraz to mam napisane czarno na białym.

Fusun, głowa do góry. Uwierz w słowa swojego synka. Chłopak wie, co mówi :-)
Powiedz mi, czy rozmawiałaś z jego wychowawczynią na temat posłania go do I klasy?
Co ona mówi na ten temat? A Ty, jak czujesz?
Czasem jest tak, jeśli dziecko jest młodsze od rówieśników, jego tempo pracy jest wolniejsze niż u innych dzieci (ale nie wynika to z tego, że sobie nie radzi, tylko wiek gra tutaj rolę), jeśli nie garnie się do liczenia, pisania, głosowania, to wtedy, oczywiście dla dobra dziecka, zaleca się powtórzenie zerówki. I najlepiej dać dziecko do innej pani, żeby się nie nudziło. A na pewno przez ten dodatkowy rok rozwiną się zdolności grafo i psychomotoryczne.

A ja niestety nie mogę uczyć w klasach 0-III, bo nie mam skończonej edukacji wczesnoszkolnej. Ale za to później, od klasy IV wchodzi język polski i tego przedmiotu, to jak najbardziej :-)

Martka
, super. Gratuluję.
 
Witajcie Kochane!

ja tak z doskoku w pracy:-)
martka ale super piękna beta ale się cieszę
madzia jak tam Sebuś pokiwał wczoraj?:-D
asia jak się czujesz?
lili moje gratulacje!
mazenka Kochana nie ma co się na zapas denerwować jestem pewna, że kariotyp wyjdzie dobrze! kolejna wizyta rozwieje Twoje wątpliwości i raz dwa i już będziesz po całej procedurze oczywiście w ciąży czas naprawdę szybko leci najważniejsze mieć plan i powoli krok po kroku go realizować!
a u mnie chyba dobrze raczej w czwartek punkcja pęcherzyków mnóstwo ok 25 jupi jupi pierwszy raz tyle mi się narobiło czekam na wynik estradiolu boję się trochę hiperki!
 
Martaczi 25???:szok: niesamowite...już trzymam &&& czwartkowe:-)
a ja tylko sikam i sikam :wściekła/y: do tego luteina tak mnie rozpulchniła od środka, że jeszcze trochę a będę wkładać po pół tabletki:-D ostatnio taka ciasna to za czasów dziewictwa byłam:-D aż szkoda że się sexić nie można:-p
 
reklama
Do góry