reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

ja to wręcz wiedziałam ze pierwszy transfer nie ma prawa się udać. Normalnie poszłam do pracy - akurat wypadły mi nocne zmiany (pracuje na 3 zmiany) nie pilnowałam godzin leków po prostu brałam 3 razy dziennie. Nie byłam na diecie mimo IO, nie sprawdzałam wyników krwi - nie praktykują tego w mojej klinice. Żyłam jak wcześniej i czekałam. Test zrobiłam po ostatniej nocce bo bardzo bolał mnie brzuch i piersi - było 8dpt, a klinika kazała zrobić dopiero test sikany w 14dpt. Chciałam odstawić leki i czekac na okres, a tam 2 kreski.
Gratulacje 😘
 
reklama
to brzmi trochę jak syndrom odstawienia 😂😂😂 tak oczywiście w żarcie. Ale na bym to zdiagnozowała dlaczego są takie bóle. Coś z ciśnieniem?
Szczerze ? To nigdy nie sprawdzałam ciśnienia rano przed kawa. Z ciekawości zrobie to jutro 😀 założyłam ze to po prostu uzależnienie od kofeiny i tego się trzymałam 😬
 
Dziewczyny może dziwne pytanie ale czy biorąc neoparin 0,4 profilaktycznie mogę ćwiczyć? Za jakiś miesiąc mam mieć transfer i chce trochę zadbać o siebie, zdrowa dieta trochę więcej ruchu. Jeden farmaceuta gdy kupywalam neoparin mi nagadal ze powinnam uważać na siebie nie forsować się nie schylać zaa dużo bo można wylewu dostać. Tak mnie tym nastraszył że teraz nie jestem pewna czy jakakolwiek większa aktywność fizyczna mi nie zaszkodzi 😒 przed stymulacja jeszcze zaczęłam praktykować jogę dynamiczna potem była przerwa i teraz znów bym chciała zacząć myślałam też o bieganiu ale teraz się boję 😔
 
Dziewczyny może dziwne pytanie ale czy biorąc neoparin 0,4 profilaktycznie mogę ćwiczyć? Za jakiś miesiąc mam mieć transfer i chce trochę zadbać o siebie, zdrowa dieta trochę więcej ruchu. Jeden farmaceuta gdy kupywalam neoparin mi nagadal ze powinnam uważać na siebie nie forsować się nie schylać zaa dużo bo można wylewu dostać. Tak mnie tym nastraszył że teraz nie jestem pewna czy jakakolwiek większa aktywność fizyczna mi nie zaszkodzi 😒 przed stymulacja jeszcze zaczęłam praktykować jogę dynamiczna potem była przerwa i teraz znów bym chciała zacząć myślałam też o bieganiu ale teraz się boję 😔
Możesz normalnie ćwiczyć, to niska dawka. Czasem farmeceuci powinni przemyśleć czy aby jest w ich zakresie obowiązków udzielanie takich porad...
 
Możesz normalnie ćwiczyć, to niska dawka. Czasem farmeceuci powinni przemyśleć czy aby jest w ich zakresie obowiązków udzielanie takich porad...
Kupywalam neoparin i pytam się go czy dostanę coś na siniaki po tych zastrzykach wtedy on zaczął gadać ze jak sinuaki mi się robią to muszę zmniejszyć dawkę albo co drugi dzień robić zastrzyki że mam iść do lekarza swojego że to niebezpieczne ze trzeba uważać ze nie schylać się w ogródku nie robić i takie tam 🤦‍♀️
 
Kupywalam neoparin i pytam się go czy dostanę coś na siniaki po tych zastrzykach wtedy on zaczął gadać ze jak sinuaki mi się robią to muszę zmniejszyć dawkę albo co drugi dzień robić zastrzyki że mam iść do lekarza swojego że to niebezpieczne ze trzeba uważać ze nie schylać się w ogródku nie robić i takie tam 🤦‍♀️
Pan Pielęgniarka pokazuje na Facebooku technikę robienia zastrzykow z heparyny. Mi to bardzo pomogło, nadal zdarzaja się siniaki ale rzadziej i mniejsze.
 
Drogie Wojowniczki 🙂 Mam pytanie do mam 😊 Jak radzicie sobie z podejściem do kolejnego transferu mając już dziecko? Ja mam 5 -letniego syna. Od zawsze był wymagający, wszędzie go pełno, nie siedzi dłużej niż 5 min, wariat po prostu. Ja gdy jestem z nim sama nie mam jednak problemów. Stymulacja, punkcja to był pikuś. Teraz jednak po transferze się trochę boję. Mąż przejął naprawdę dużo obowiązków, ale mimo to jak poleżę w ciągu dnia 2 godz. to sukces 💪 Noce na szczęście śpimy nawet 10 godz. bez przerwy bo mały to straszny śpioch 😂 Martwię się jednak tym, że wtedy po transferze leżałam i nie robiłam nic, nawet nie sprzątałam i nie gotowałam, a teraz się tak nie da. Wczoraj syn zachwiał się na schodach to aż przeszedł mnie prąd po całym ciele- no wiecie o co chodzi, taki nagły stres co zaraz minął, ale martwię się tym. Jak Wy dawałyście radę?
Moja ma 2 lata, robie wszystko od dnia transferu, sprzątam, ganiam za nia, nosze na rękach, wogole jestem tak zalatana i zajechana ze zapominam ze jestem w ciazy a to juz 4 miesiac 🤦🏻‍♀️ Tylko USG co jakis czas mi o tym przypomina 😅
 
To chyba dobrze? 🙂
Szczerze mówiąc nie zagłębiałam się w to... powinnam się martwić/cieszyć/coś się nie zgadza?
Nie wiem ale zaskoczyła mnie taka różnica w tych amh 🤷
Kupywalam neoparin i pytam się go czy dostanę coś na siniaki po tych zastrzykach wtedy on zaczął gadać ze jak sinuaki mi się robią to muszę zmniejszyć dawkę albo co drugi dzień robić zastrzyki że mam iść do lekarza swojego że to niebezpieczne ze trzeba uważać ze nie schylać się w ogródku nie robić i takie tam 🤦‍♀️
Możesz smarować maścią z heparyną, ja tak robiłam
 
reklama
Do góry