reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fusun, u mnie natomiast mój 17-letni syn, absolutnie nie chce słyszeć o żadnym rodzeństwie.:-) fakt jest taki że jest rozpieszczony, ma wszystko i boi się chyba o swoją pozycję w domu hahaha. Aśka, łobuzie Ty, nakręcasz sie na maca widzę, ja wierzę że bedzie git, a pryszcz równie dobrze może wyjść w ciąży. Znam osoby którym pryszcze zaczeły wyłazić własnie dopiero w ciąży. I posłuchajcie Madzialenki :tak: ja też oddalam od siebie wszystkie złe emocje! Miłego dnia dla Was i głowa do góry!!

Chyba rozumiem Twojego syna. Dla Niego taki maluch to żadna rewelacja:-) Ja jestem pewna, że mój synek (chociaż dużo młodszy) to szybko pokuma, że to rodzeństwo to nic specjalnego. Za duża różnica wieku. On sobie pewnie wyobraża, że będzie się mógł bawić z siostrzyczką i w ogóle. A przed długi czas będzie miał do czynienia z "pędrakiem", do którego nic nie dociera. A jak w końcu zacznie docierać to już będzie obciach bawić się z takim smarkiem:-D Twój syn zapewne nie widzi żadnego plusa posiadania rodzeństwa. Ale On się niedługo wyprowadzi z domu. Jest prawie dorosły. Zaraz na studia wyjedzie do innego miasta:-)
 
Dzień dobry Dziewczyny! Widzę, że znowu jakieś negatywne myśli się pojawiły...dziewczyny pozytywne nastawienie to podstawa, przecież chcecie zrobić wszystko żeby się udało!!!
Zgodnie z rozpiską, moje blastusie wychodzą właśnie z otoczki i lada moment zaczną się wczepiać w endometrium i ja w to wierzę i nie dopuszczam innych myśli:cool2:
Fuson Twój synek to słodziak i on już swoje wie:)

Trzymajcie się Kochane POZYTYWNIE!!!!!
 
Gotadora​ nie mam tych potów tym razem. A co to Twoim zdaniem oznacza? Też ich nie miałaś teraz?

nie wiem o co chodzi z tymi potami, ale nie było to przyjemne i jakoś uważam je za zły znak. Teraz nie miałam żadnych potów. Cieszę się,że i Ty ich nie masz - dla mnie to kolejny dobry znak :-)
 
Dziewczyny a ja wczoraj wieczorem i dziś rano czułam takie bardzo delikatne kłucie... czy to może oznaczać zagnieżdżanie? :-)
 
a własnie dziewczyny, jak to jest z tym laptopem na brzuchu?? czy on nie eminuje jakiś szkodliwych promieni?? ja po każdym transferze unikam takich akcji... jakaś chyba przewrażliwiona jestem....:confused:


Dagnes myślę,że każde urządzenie emituje jakieś niedobre rzeczy. Jest taki film o terapi Gersona i w nim wiele jest wyjaśnione skąd tyle chorób pojawiło się na świecie, a szczególnie raka. Lepiej laptopa trzymać z dala od brzucha, przeciesz maluszki są zupełnie bezbronne
 
Czesc kobietki,

Fusun, Twoj synus jest slodki hihi ma 6 zmysl :-) Jestem przekonana ,ze maly ma racje i mamusia jest w ciazy :-) Odganiaj zle mysli i nie szukaj obiawow. Kazda kobieta i kazda jej ciaza jest inna.
Mnie piersi to zaczely bolec znacznie pozniej tak ok. 4-5tc
Asia , to samo tyczy sie Ciebie. Nie dopuszczaj do siebie zlych mysli.Na obiawy czesto jest za wczesnie.

MIELGO DNIA KObietki!!!!
 
reklama
Dzień dobry w ten piekny sloneczny dzien:-D:-DDziewczyny ktore czekaja na wynik bety uwierzcie bo to naprawde dziala:-D2013 jest rokiem płodności wiec i wam sie napewno uda w moim otoczeniu to chyba co druga jest w ciazy wiec musi sie udac trzymam za was bardzo mocno kciuki&&&&&&&&:-):-)
 
Do góry