reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kurde ja też już się zaczęłam tym stresować, myślę sobie ivf to już z górki, a tu dzisiaj na wizycie okazało się, że stymulacja zawiodła, wychodowalam 3 dobre pęcherzyki i lekarz mowil ,że niema sensu teraz podchodzić do ifv i teraz muszę czekac na okres, żeby zacząć wszystko od początku I teraz mam iść długim protokołem. Czyli znowu to trochę potrwa ,a ja myślałam, że już punkcję będę miała po niedzieli. No i jak mamy sie nie stresować?
A jakie brałaś leki przy stymulacji?
 
reklama
Dobrze, ze lekarz nie próbuje dalej na siłę z tymi 3 pęcherzykami. Jak masz dobre Amh to warto powalczyć o więcej. Zawsze lepiej tak niż jakbyś miała przejść cała procedurę i nic by z niej nie wyszło.
Dokładnie, lekarz tez mowil ,że szkoda pieniędzy i czasu, bo mogą się zapłodnić albo nie ,albo zle rozwijać i wszystko stracone ,a tak od początku tylko z długim protokołem, amh na szczęście mam w normie i pozwolił na dwa zarodki do transferu . Tyle lat czekałam to i nie zbawi mnie parę tygodni 😉
 
tak miałam wiele leków do transferu miałam wlew z accofilu wlew na komórki nk nie pamiętam.jak się nazywał miałam heparyne ale po transferze nie robiłam mthfr bo mówili że to nie ma sensu bo to jest tylko to czy się przyswaja kwas foliowy kory mam dobre ogóle badania są okej miałam nacina otoczke brałam embroglue i jeszcze na skurcze macicy i nic to nie dało jestem tym.zalaamana
Spokojnie ja też już się załamałam oni sami nie wiedzą co nam jest. Jest tyle różnych problemów... i wiecie co ostatnio zaczynam czytać książkę którą polecil mi całkiem obcy Pan, znajomy babci zupełnie przez przypadek nie wiedząc o moich problemach. Joseph Murphy - potęga podświadomości.
Podobno wiara we własne możliwości czyni cuda a nam tej wiary po prostu brakuje
 
Spokojnie ja też już się załamałam oni sami nie wiedzą co nam jest. Jest tyle różnych problemów... i wiecie co ostatnio zaczynam czytać książkę którą polecil mi całkiem obcy Pan, znajomy babci zupełnie przez przypadek nie wiedząc o moich problemach. Joseph Murphy - potęga podświadomości.
Podobno wiara we własne możliwości czyni cuda a nam tej wiary po prostu brakuje
Przeczytałam już 3 razy , lektura obowiązkowa, zasiewamy tylko dobre myśli dlatego ja nie dopuszczam poniekąd myśli że coś może pójść nie tak, dzisiaj sir trochę znartwilam ale mąż od razu wybił mi to z głowy, nie wolno martwić się na zapas 😊😊
 
Dokładnie, lekarz tez mowil ,że szkoda pieniędzy i czasu, bo mogą się zapłodnić albo nie ,albo zle rozwijać i wszystko stracone ,a tak od początku tylko z długim protokołem, amh na szczęście mam w normie i pozwolił na dwa zarodki do transferu . Tyle lat czekałam to i nie zbawi mnie parę tygodni 😉
Mi Pani Doktor od razu powiedziała, że od 18 maja idę długim protokołem 2 tyg I potem stymulacja, AMH mam 1.52 teraz w styczniu mialam ponad 3 koło 4 , ale wydaje mi się że to się waha ... mówili Ci ile antykoncepcja czasu ? :)
 
Mi Pani Doktor od razu powiedziała, że od 18 maja idę długim protokołem 2 tyg I potem stymulacja, AMH mam 1.52 teraz w styczniu mialam ponad 3 koło 4 , ale wydaje mi się że to się waha ... mówili Ci ile antykoncepcja czasu ? :)
A ja musze czekac na okres jakies 1,5 tyg i od 2 dc mam brać antykoncepcyjne przez 2tyg ,w tym czasie mam się pojawić u lekarza ,a później nie pamiętam co chyba znowu okres I wtedy stymulacja. U mnie AMH 1,47 i też wcześniej miałam jakieś 3. Czy od razu jest stymulacja po antykoncepcji ? Bo ja się zestresowalam,wkurzyłam I dokładnie ni dotarło do mnie co mi mowil 😉
 
A ja musze czekac na okres jakies 1,5 tyg i od 2 dc mam brać antykoncepcyjne przez 2tyg ,w tym czasie mam się pojawić u lekarza ,a później nie pamiętam co chyba znowu okres I wtedy stymulacja. U mnie AMH 1,47 i też wcześniej miałam jakieś 3. Czy od razu jest stymulacja po antykoncepcji ? Bo ja się zestresowalam,wkurzyłam I dokładnie ni dotarło do mnie co mi mowil 😉
No to witaj w klubie😊
Ja wlasnie wyszłam od lekarza.
Czekam na okres- ale u mnie powinien być na dniach
zaczynam tabsy
Mam przyjść jakies 4 dni orzed koncem opakowania i zaczynam druga stymulacje
 
reklama
Do góry