reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czytałam na tym lubelskim forum. Ja miałam transfer na cyklu naturalnym i też nie robił usg przed i po, tylko liczył na testy owu. Ale tutaj dziewczyny mi doradziły i poszłam do luxmedu i potwierdziłam, że była. Choć i bez potwierdzenia by mi zrobił w tym dniu więc by na to samo wyszło. No ale nie każdy ma owulację idealnie. Ja jestem mu wdzięczna, że jestem w ciąży i to był pierwszy raz. I tego nic nie zmieni. Choć przyznam, że trochę go pilnuję 😜🤣 Drugie dziecko chyba pójdę do kogoś innego. No ale to jeszcze minimum
 
reklama
Czytałam na tym lubelskim forum. Ja miałam transfer na cyklu naturalnym i też nie robił usg przed i po, tylko liczył na testy owu. Ale tutaj dziewczyny mi doradziły i poszłam do luxmedu i potwierdziłam, że była. Choć i bez potwierdzenia by mi zrobił w tym dniu więc by na to samo wyszło. No ale nie każdy ma owulację idealnie. Ja jestem mu wdzięczna, że jestem w ciąży i to był pierwszy raz. I tego nic nie zmieni. Choć przyznam, że trochę go pilnuję 😜🤣 Drugie dziecko chyba pójdę do kogoś innego. No ale to jeszcze minimum 2 lata.
Jak chodziłam do niego byłam stymulowana do iui ,a że mi wypadła w sobotę to powiedział mi,żebym naturalnie się starała, gdzie wiedział, że mam wrogi sluz I nic z tego nie będzie, a dwie kolejne zrobił mi na prawie 40 mm pecherzykach ,dokładnie chyba 38 I 33 ,gdzie to już były torbiele albo przestarzałe pęcherzyki I mimo ,że wiedział, że nic z tego nie będzie to robił iui ,bo kasa się musi zgadzać i to było tyle zmienilam lekarza
 
Mam do Was pytanie, ile mniej wiecej liczyć na leki do stymulacji z refundacja ? Przeliczam już sobie wszystko koszt in vitro transferu itp i chcę zrobić sobie kosztorys ? :)
 
Mam do Was pytanie, ile mniej wiecej liczyć na leki do stymulacji z refundacja ? Przeliczam już sobie wszystko koszt in vitro transferu itp i chcę zrobić sobie kosztorys ? :)
tez jestem ciekawa , nie wiem ile leki, ale podczas rozmowy tel kiedy pytałam jaka różnica jest wiadomo między refundacja a np procedura optimum to powiedziano mi ze przy refundacji za wszystkie procedury dodatkowe trzeba płacić samemu a refundacja wynosi 5000 , my musimy zapłacić 2467 zł plus chyba to wszystko dodatkowe nie wiem będę pytać we wtorek szczegółowo . tez jestem ciekawa ile to wszystko wyniesie 🤔
 
Mam do Was pytanie, ile mniej wiecej liczyć na leki do stymulacji z refundacja ? Przeliczam już sobie wszystko koszt in vitro transferu itp i chcę zrobić sobie kosztorys ? :)
To zależy ja zapłaciłam za leki jakieś 400zl ale mam pcos i wysokie amh więc stymulacja była delikatna a i tak mnie przestymulowano 🙂 ale wiem że niektóre dziewczyny płacą dużo więcej
 
Mam do Was pytanie, ile mniej wiecej liczyć na leki do stymulacji z refundacja ? Przeliczam już sobie wszystko koszt in vitro transferu itp i chcę zrobić sobie kosztorys ? :)
Leki są refundowane w zależności od wyników i wieku kobiety.
Moje leki podczas całej stymulacji:
Estrofem 2 op po 15 za op
Bemfola zastrzyk 9x35 zl
Orgalutran zastrzyk 5x60 zl
Decapeptyl zastrzyk 2x25
Ovitrelle 1x150
Po punkcji:
Zastrzyk decapeptyl 1x25 zl
4xduphaston i 4xcyclogest łączenie 400 zl.

Każda klinika, każdy lekarz przepisuje inne leki..

Mamy dofinansowanie z urzędu miasta 5 tys na procedurę.
 
Leki są refundowane w zależności od wyników i wieku kobiety.
Moje leki podczas całej stymulacji:
Estrofem 2 op po 15 za op
Bemfola zastrzyk 9x35 zl
Orgalutran zastrzyk 5x60 zl
Decapeptyl zastrzyk 2x25
Ovitrelle 1x150
Po punkcji:
Zastrzyk decapeptyl 1x25 zl
4xduphaston i 4xcyclogest łączenie 400 zl.

Każda klinika, każdy lekarz przepisuje inne leki..

Mamy dofinansowanie z urzędu miasta 5 tys na procedurę.
Dziękuję , my też będziemy korzystać z programu dofinansowania 5000, dopłacamy 5400 i jeszcze badamy zarodki czyli 2200 biopsja plus na początek 2 zarodki 4000 , transfer 4000 razem z opieka po , leki itp tak nam wyliczyli :)
 
reklama
Dla przykładu invicta Gdańsk, może komuś się przyda:)
 

Załączniki

  • 16524373731013948363468718166892.jpg
    16524373731013948363468718166892.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 51
  • 16524374352653391971835582903476.jpg
    16524374352653391971835582903476.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 49
Do góry