reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja embroglue nie brałam, lekarz odradzał bo mówił że słabo się to sprawdza w jego ocenie, że to wzięłam opcję z nacięciem osłonki, nie wiem jak to się fachowo nazywa 😉
Rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Trochę o tym poczytałam i żadne wskazanie to zastosowania tego nacięcia do mnie nie pasuje 😊 Zostanę przy tym Embryoglue, by mieć spokojne sumienie, bo gdyby się nie udało to pewnie zwalałabym, że to z tego powodu :)
 
reklama
Kochana jak ja się cieszę 😍😍😘😘 A mdłości ci minęły?? Ja połówkowe chyba za miesiąc i już się martwię mimo że nifty super🙈🙈 Mnie zaczyna już żołądek od tych leków i mdłości boleć.

Ja miałam i jestem w ciąży. Ale czy pomógł.... Hmmm. Mój zarodek 5 dni wychodził z otoczki i się zagnieżdżał, więc może i tak. Bez tego może by wypadł 😜
Dziękuję za odpowiedź, hmmm bardzo mnie podbudowałaś :)
 
Hej u mnie był taki problem w ostatniej procedurze która była 5 lat temu mieliśmy 4 zarodki ani jeden nawet nie podjął próby zagnieżdżenia. Prawdopodobnie zarodki były zle bo wszystko inne wydawało się ok. Teraz w styczniu podeszliśmy jeszcze raz i jestem obecnie w 17tc🙂 udało się przy pierwszym transferze 3 miesiące przed stymulacja mocno się suplementowalam witaminami ogólnie zmieniłam dietę od.4 lat trenuje regularnie uhodowalam bardzo ładne komórki z czego mamy piękne zarodki 🙂
A może coś na temat diety nam powiesz ? :)
 
Kochana jak ja się cieszę 😍😍😘😘 A mdłości ci minęły?? Ja połówkowe chyba za miesiąc i już się martwię mimo że nifty super🙈🙈 Mnie zaczyna już żołądek od tych leków i mdłości boleć.
Hej mdłości prawie minęły na czasami mnie zemdlii. Nie wiem czy pomógł controlog na żołądek czy teki tydzień że się unormowalo. Mnie boli żołądek po witaminach więc jak mam hoelrsze dni to odpuszczam witaminy na 3 dni a biorę tylko kwas foliowy i jest w miarę.ale fakt faktem przez te końskie dawki leków chyba mocno uszkodziłam żołądek .a co do USG nawet nie wiesz jak się bałam ,całą noc nie spałam i z nerwów rano wymiotowałam i nad tym się nie da panować a jak wróciłam do domu po badaniach to cały dzień spałam , powiem tak ja to już bym chciała żeby był wrzesień żeby już urodzić i się tak nie martwić ..bo nie ma tak że się już nie martwisz , ciągle się martwię przed każdą wizyta
 
Ja na 5 jeden udany niestety poronienie w 7 tyg.
U mnie też nie dochodzi do implantacji zrobiłam na testdna pakiet po poronieniu wyszly mi 3 mutacje w Mthfr, pai-1 oraz V-leiden. To moze być przyczyną.
Potem immunolog i cała seria badam immunologocznych oczywiście genotyp AA brak prawie wszystkich kirów implantacyjnych. To też może być powód. Mialas jakieś leki do transferu ?
W moim przypadku każą z accofilem i heparyna. Do skutku....
tak miałam wiele leków do transferu miałam wlew z accofilu wlew na komórki nk nie pamiętam.jak się nazywał miałam heparyne ale po transferze nie robiłam mthfr bo mówili że to nie ma sensu bo to jest tylko to czy się przyswaja kwas foliowy kory mam dobre ogóle badania są okej miałam nacina otoczke brałam embroglue i jeszcze na skurcze macicy i nic to nie dało jestem tym.zalaamana
 
A może coś na temat diety nam powiesz ? :)
Ogólnie jadłam zbilansowane posiłki czyli każdy posiłek musi składać się białka pełnowartościowego (chude mięso ryby strączki lub nabial) węglowodanów (ryże kasze pełnoziarniste makarony ziemniaki) o zdrowe tłuszcze ponieważ nasze hormony aby prawidłowo funkcjonować potrzebują odpowiedniej ilości tłuszczów (oliwa, Orzechy, Pestki dyni slonecznik itp) oraz dużo warzyw i owoców tzn z.owocami już ostrozniej bardziej jako dodatek do posiłku niż zamiennik posiłku 🙂
 
reklama
Do góry