reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj tak coś tu nie zagrali. Tyle pęcherzyków ale jakieś puste lub niedojrzałe. Trzeba zmienić protokół stymulacji.
Ja po punkcji ogólnie odniosłam takie wrażenie jakby lekarz nie chciał ze mną rozmawiać, do dziś nie rozumiem czemu kazał mi zastanowić się nad kd po jednej próbie i nie zaoferował nic a nic, oprócz gdybym mogl kiedys pomoc to dzwon. Po punkcji nie miałam też usg więc nie widziałam sama ile czego zostało na tych jajnikach...pani z nowej kliniki też radziła mi iść ponownie krótkim bo jest za duże ryzyko hiperki, i tak zle i tak nie dobrze
 
Właśnie przechodzę z grupy inseminacja do grupy in vitro ;D Poczytałam sobie trochę Waszych wiadomości. Sedruszkowelove, właśnie miałam Ci pisać o tej grupie, ale widzę, że mnie uprzedziłaś ;D Ja właśnie jestem po wizycie z panią dr w Szczecinie. Pierwsze badania kariotyp za nami. Wiecie może jak długo ważne są te badania?
Zależy jakie badania niektóre pół roku inne 3 miesiace ale Badania genetyczne sa wazne cały czas robisz je tylko raz wiec o tyle dobrze ze tych najdroższych nie trzeba powtarzać
 
Ja 9dpt poryczałam się, że się nie udało i nie mogłam się uspokoić (nie mam tak przed miesiączką). Stwierdziliśmy, że coś jest nie tak i poleciałam do apteki po test (mam 2 minuty do najbliższej) wyszedł pozytywny więc od razu leciałam na betę. Obecnie 20tc

I ja też 😁
Ja poszłam z kotem do weterynarza i rozpłakałam sie patrząc na te wszystkie biedne zwierzęta 🤦🏻‍♀️ Mam kota 10 lat i niegdy nie płakałam u weterynarza 😅 ludzie na mnie patrzyli w szoku a ja do nich przepraszam chyba jestem w ciazy 😂 pewnie pomyśleli ze płacze bo tej ciazy nie chce a ja wychodząc szybko po test i wyszedł pozytywny 💪🏽. Juz jak tylko poleciały mi łzy to wiedziałam ze to hormony i ze to musi byc ciąża ❤️
 
reklama
ja do dr. Sienkiewicza ale jeśli jest na urlopie czy ma wolne to bywam też u dr Marty Węgrzyn Dąbrowskiej anioł normalnie ❤️ale tam są tacy specjaliści że napewno pomogą i zrobią wszystko żebyś utulila swoje dzieciątko ❤️trzymam kciuki za kartiotypy może krew źle pobrana czy coś bo jak by na mój rozum wynik był zły to najpierw by go omówili a nie kierowali na jescze jeden
Okazało się, że probówka była uszkodzona i utworzył się skrzep. A widziałam takie nazwiska na wizytówkach w klinice ;D
No jestem dobrej myśli. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie ;*
 
Do góry