reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny :) podczytuje Was ciągle, choć bardzo malo się udzielam. Jestem po swoim czwartym transferze, w 3 poprzednich beta nawet nie drgnęła.. dzis 10dpt, betuje jutro i bardzo się denerwuje :( czuje, że znowu się nie udało.. Mialyscie juz na tym etapie jakieś przesłanki, ze się udało lub nie? Wariuje 🙁
Ja 9dpt poryczałam się, że się nie udało i nie mogłam się uspokoić (nie mam tak przed miesiączką). Stwierdziliśmy, że coś jest nie tak i poleciałam do apteki po test (mam 2 minuty do najbliższej) wyszedł pozytywny więc od razu leciałam na betę. Obecnie 20tc
ja też Szczecin😁
I ja też 😁
 
reklama
Kochana ja już jedna noga w szpitalu bo 37 tydzień 😉ja chodzę do Vitro a Ty też czy do Bociana?
Ooooo! Gratulacje! A u kogo w Vitro? Ja chodziłam najpierw do bociana, ale nie podobało mi się ich nastawienie. Faszerowali mnie witaminką D. Przerzuciłam się prywatnie do gabinetów Tuwima, do dr Gródeckiej. Pamiętam, że pierwsza wizyta była w czwartek i od razu skierowała mnie na inseminację w niedzielę, kilka dni później. Taki obrót spraw mi się podobał. Po 5 iui nic nie wyszło, więc z Tuwima przekierowali mnie do Vitro, do dr Wideckiej. A właśnie otrzymałam telefon, że muszę powtórzyć kariotyp, a robiłam w czwartek. Mam nadzieję, że to nic poważnego, że zgubili krew czy coś. Przecież wyniki po 5 tygodniach dopiero...
 
reklama
Ooooo! Gratulacje! A u kogo w Vitro? Ja chodziłam najpierw do bociana, ale nie podobało mi się ich nastawienie. Faszerowali mnie witaminką D. Przerzuciłam się prywatnie do gabinetów Tuwima, do dr Gródeckiej. Pamiętam, że pierwsza wizyta była w czwartek i od razu skierowała mnie na inseminację w niedzielę, kilka dni później. Taki obrót spraw mi się podobał. Po 5 iui nic nie wyszło, więc z Tuwima przekierowali mnie do Vitro, do dr Wideckiej. A właśnie otrzymałam telefon, że muszę powtórzyć kariotyp, a robiłam w czwartek. Mam nadzieję, że to nic poważnego, że zgubili krew czy coś. Przecież wyniki po 5 tygodniach dopiero...
ja do dr. Sienkiewicza ale jeśli jest na urlopie czy ma wolne to bywam też u dr Marty Węgrzyn Dąbrowskiej anioł normalnie ❤️ale tam są tacy specjaliści że napewno pomogą i zrobią wszystko żebyś utulila swoje dzieciątko ❤️trzymam kciuki za kartiotypy może krew źle pobrana czy coś bo jak by na mój rozum wynik był zły to najpierw by go omówili a nie kierowali na jescze jeden
 
Do góry