reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie przechodzę z grupy inseminacja do grupy in vitro ;D Poczytałam sobie trochę Waszych wiadomości. Sedruszkowelove, właśnie miałam Ci pisać o tej grupie, ale widzę, że mnie uprzedziłaś ;D Ja właśnie jestem po wizycie z panią dr w Szczecinie. Pierwsze badania kariotyp za nami. Wiecie może jak długo ważne są te badania?
kariotyp masz ważny na całe życie bo z tego co pamiętam to on nie zmienia się
 
reklama
Dziewczyny, dobre wieści z rynekzdrowia.pl Obniżka cen menopur i rekovelle. Ok.50zl na opak, zawsze to coś przy takich kosztach jakie ponosimy.
 

Załączniki

  • 41918c2f-a7ef-4a03-85f3-3d414f8a0c81.jpg
    41918c2f-a7ef-4a03-85f3-3d414f8a0c81.jpg
    57,6 KB · Wyświetleń: 38
  • e135f0bc-14cb-41b3-8f56-dc0ca796adfa.jpg
    e135f0bc-14cb-41b3-8f56-dc0ca796adfa.jpg
    63,7 KB · Wyświetleń: 46
Właśnie przechodzę z grupy inseminacja do grupy in vitro ;D Poczytałam sobie trochę Waszych wiadomości. Sedruszkowelove, właśnie miałam Ci pisać o tej grupie, ale widzę, że mnie uprzedziłaś ;D Ja właśnie jestem po wizycie z panią dr w Szczecinie. Pierwsze badania kariotyp za nami. Wiecie może jak długo ważne są te badania?
Pewnie też niedługo zmienięgrupę na dobre...
Kariotyp to badanie genetyczne, więc wynik nie powinien się zmieniać w czasie 😉.
 
Hej Dziewczyny :) podczytuje Was ciągle, choć bardzo malo się udzielam. Jestem po swoim czwartym transferze, w 3 poprzednich beta nawet nie drgnęła.. dzis 10dpt, betuje jutro i bardzo się denerwuje :( czuje, że znowu się nie udało.. Mialyscie juz na tym etapie jakieś przesłanki, ze się udało lub nie? Wariuje 🙁
✊✊❤️
 
Właśnie przechodzę z grupy inseminacja do grupy in vitro ;D Poczytałam sobie trochę Waszych wiadomości. Sedruszkowelove, właśnie miałam Ci pisać o tej grupie, ale widzę, że mnie uprzedziłaś ;D Ja właśnie jestem po wizycie z panią dr w Szczecinie. Pierwsze badania kariotyp za nami. Wiecie może jak długo ważne są te badania?
ja też Szczecin😁
 
Właśnie przechodzę z grupy inseminacja do grupy in vitro ;D Poczytałam sobie trochę Waszych wiadomości. Sedruszkowelove, właśnie miałam Ci pisać o tej grupie, ale widzę, że mnie uprzedziłaś ;D Ja właśnie jestem po wizycie z panią dr w Szczecinie. Pierwsze badania kariotyp za nami. Wiecie może jak długo ważne są te badania?
Całe życie są ważne kariotypy
Powodzenia!✊🏻 Obyś szybko przeszła na ciężaróweczki po invitro❤️
 
Cześć dziewczyn moja punkcja dała mi hiperke na szczęście coś między lekkim a umiarkowanym stopniem. Wczoraj pojechałam do szpitala na usg mam powiększone jajniki i trochę wody w brzuchu ale ponoć tragicznie nie jest. Odesłali mnie do domu. Jutro kontrola i badania krwi w klinice 😩
 
reklama
Hej Dziewczyny :) podczytuje Was ciągle, choć bardzo malo się udzielam. Jestem po swoim czwartym transferze, w 3 poprzednich beta nawet nie drgnęła.. dzis 10dpt, betuje jutro i bardzo się denerwuje :( czuje, że znowu się nie udało.. Mialyscie juz na tym etapie jakieś przesłanki, ze się udało lub nie? Wariuje 🙁
Kochana 4ty transfer jest szczęśliwy 🙂😀 będzie dobrze!! Ja w 5dpt czułam lekkie kłucia ale później wszystko ustało. Nie denerwuj się śmiało rob betę i myśl pozytywnie!! 🙂
 
Do góry