reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem ze jesli tylko jeden z rodziców jest nosicielem to dziecko bedzie zdrowe ale tez moze byc nosicielem i tylko tyle. Sama tez jestem nosicielem ale maz nie wiec nie było potrzeby badac zarodków pod tym kontem bo jedyne co to mogą odziedziczyć po mnie nosicielstwo i tyle.
to rozumiem.
Ale u mnie mąż ma mutację i jest chory, ja zupełnie zdrowa w tym aspekcie i taki wynik nam zarodka przyszedł. I ciekawa jestem czy to oznacza że to byłby zdrowy nosiciel czy chory....
 
reklama
Dziewczyny silne wzdęcia wczoraj była punkcja reagować jakoś czy wystarcza leki na wzdęcia poza tym nic mi nie dolega zadnych boli nic, co robić?
 
Tyle że na wysokości żołądka bardziej
Jutro odpoczywaj, pij sporo i jedz bialko. A w poniedziałek jak masz możliwość to podjedz do kliniki dla wlasnego zdrowia psychicznego. Ja mialam taki brzuch i mi sprawdzała czy wszystko ok na usg. Bylo w porzadku, po prostu tak mnie wzdelo. Nie stresuj sie na razie. Sprawdzaj sobie tez czy nie masz gorączki.
 
Jutro odpoczywaj, pij sporo i jedz bialko. A w poniedziałek jak masz możliwość to podjedz do kliniki dla wlasnego zdrowia psychicznego. Ja mialam taki brzuch i mi sprawdzała czy wszystko ok na usg. Bylo w porzadku, po prostu tak mnie wzdelo. Nie stresuj sie na razie. Sprawdzaj sobie tez czy nie masz gorączki.
Wzięłam espumisan może pomoże
 
Hej dziewczyny mam takie pytanie do którego tygodnia brałyście zastrzyki clexane/neoparin? Mi doktor kazał do 15tyg ale kurcze nie wiem czemu ale boję się je odstawić ze coś się stanie..
 
reklama
Do góry