reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A to skorpiony będą? Jak się nie znam, ale mój mąż jest skorpion a jest z listopada
Skorpiony to podły znak 😂😂😂 mam brata młodszego i to jakiś dramat. Ale już mój bratanek to urocze dziecko :)

To nie ma znaczenia, tylko szkoda, ze dzieci w pierwszych miesiącach będą mieć mało słońca. No i to ubieranie w kombinezony :)
Jak rodziłam w maju - to był raj, bodziak i sruuu … młody do października nie miał chyba czapki na głowie :)

Najważniejsze jednak to miłość rodzica i nic więcej nie ma znaczenia.
 
reklama
Skorpiony to podły znak [emoji23][emoji23][emoji23] mam brata młodszego i to jakiś dramat. Ale już mój bratanek to urocze dziecko :)

To nie ma znaczenia, tylko szkoda, ze dzieci w pierwszych miesiącach będą mieć mało słońca. No i to ubieranie w kombinezony :)
Jak rodziłam w maju - to był raj, bodziak i sruuu … młody do października nie miał chyba czapki na głowie :)

Najważniejsze jednak to miłość rodzica i nic więcej nie ma znaczenia.
Moim marzeniem było urodzić od kwietnia do czerwca. Teraz mi to zwissa.
 
Ej, nie kombinuj :)
Ja miałam pierwsze objawy dopiero Ok 7 tc. Nie wsłuchuj się w organizm bo oszalejesz :) Chociaż przyznam, ze to trudne.
Mierz temperaturę jeśli masz ochotę, jak jest podwyższona to już jest pierwszy dobry objaw.
Nie ma sensu mierzyć temperatury jak przyjmuje się progesteron. Będzie podwyższona od progesteronu.
 
Z tym uczuciem jakby pociagania w macicy to nic nie znaczy. Po transferze jesteśmy czujne jak ważki i każde uczucie bierzemy za coś. Ja robiłam eksperyment i w poprzednim cyklu jak odwołali mi transfer też się starałam wsluchiwac i czułam to samo :)
Ale jak Sherlook ma to równo od rozpoczęcia brania progesteronu to pewnie rzeczywiście po leku.
 
Co do objawów w ciąży. Ja podziękuję. 😁 Raz się tak wymęczyłam, a i tak ciążę straciłam.

Prawda jest taka, że teraz szukasz @Sherlook jakiegoś znaku, ale uwierz mi, że mdłości, wymioty i ten posmak to coś mega uciążliwego. Jeszcze jak delikatnie chwyci to spoko, ale jak sieknie.... będziesz błagać by odpuściło. 🤭😉
 
A ja się wkurzam.... znowu to samo. Nie wiem o co chodzi! Trzeci transfer w przeciągu 7 mc w klinice i po transferze od razu czuję jakieś delikatne swędzenie i mam jakieś żółte upławy!!!!

Biocenoza, chlamydia, mocz wszystko ok. Więc o co chodzi? Zarażają mnie tam jakaś bakterią czy ja tak mam na cyklu naturalnym?
 
A ja się wkurzam.... znowu to samo. Nie wiem o co chodzi! Trzeci transfer w przeciągu 7 mc w klinice i po transferze od razu czuję jakieś delikatne swędzenie i mam jakieś żółte upławy!!!!

Biocenoza, chlamydia, mocz wszystko ok. Więc o co chodzi? Zarażają mnie tam jakaś bakterią czy ja tak mam na cyklu naturalnym?

Mnie też trochę swędziało po, ale od razu wzięłam iladian i przeszło. Dwa razy wzielam. I miałam takie wodniste plamienie następnego dnia. Sama woda.
 
reklama
Do góry