reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, czy któraś z was miała ovitrelle podawany w pikach (1pik) po punkcji jajników? Wczoraj miałam punkcie, mam objawy hiperstymulacji i mam podawać sobie ten ovitrelle. Czy któraś tam miała? Wg mnie to tylko pogorszy moja sytuację a już nie pamiętam co mówił lekarz...
 
Muszę i nie muszę. Chcieliby mieć do weryfikacji betę, e2 i proga. Jak nie zrobię to będą się pytać czemu nie. Oni trochę nie widzą jakie my tortury przezywamy ;)
Ja też miałam taki zestaw do zdobienia 3 dpt.... Ale lekarz od razu mówił żeby się tą betą nie sugerować bo to ovitrelle. To po co robić 🥴 no ale takie zalecenia kliniki.
 
Dziewczyny, czy któraś z was miała ovitrelle podawany w pikach (1pik) po punkcji jajników? Wczoraj miałam punkcie, mam objawy hiperstymulacji i mam podawać sobie ten ovitrelle. Czy któraś tam miała? Wg mnie to tylko pogorszy moja sytuację a już nie pamiętam co mówił lekarz...
Ja nie jestem znawcą, ale jak ja miałam 20 pęcherzyków to przed punkcją nie dostałam ovitrell tylko dwa razy gonapeptyl właśnie dlatego, żeby hiperki nie było. Mój doktorek mówił, że ovitrell może pogorszyć mój stan.
 
Nie, jeszcze mam 5 dzieciaków w zamrażarce. Myślałam o Tobie, jak pisałam o ostatnim transferze.
Dwa moje poprzednie transfery to 5.1.1 i 5.2.1, niestety u mnie coś innego nie gra. Mimo, że zarodki zdrowe i ładne to tylko cb.
Zarodki piękne tylko pozazdrościć. Moje leniuszki to się nie umywają [emoji85] Ale może wolne po tatusiu[emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Ja nie jestem znawcą, ale jak ja miałam 20 pęcherzyków to przed punkcją nie dostałam ovitrell tylko dwa razy gonapeptyl właśnie dlatego, żeby hiperki nie było. Mój doktorek mówił, że ovitrell może pogorszyć mój stan.
Też miałam 2 raz gonapeptyl przed punkcja a po punkcji 4 razy ovitrelle co drugi dzień tzw 1 pik w penie. Trochę mnie on przeraża, bo źle się czuję i obawiam się, że on może tylko pogorszyć, ale nie pamiętam co mówił lekarz
 
Do góry