reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przepraszam że was tak męczę ale ja już opadam z sił
Rozumiem, nie ty pierwsza i niestety nie ostatnia. Szukaj, czytaj i postaraj sie zachować względny spokój, bo stres jest najgorszy dla organizmu. Zrób coś miłego dla siebie i próbuj dalej. Każda z nas miala takie złe momenty. Będzie lepiej, zobaczysz.
 
No ja właśnie sie zastanawiam na co wydawać resztki oszczędności, czy badania czy kolejne transfery. Kończy się refunacja nawet na leki..
Mutacja krzepliwoscci to V leiden itd? Bo to o dziwo zrobiłam ;)
Wczoraj oglądałam fajny wykład o niskiej rezerwie jajnikowej i tam dr tłumaczył w sumie tak jak twierdzi mój lekarz. U mnie mało zarodkow to i szanse na urodzenie dziecka mniejsze. Chyba zrobię na razie podstawy badań tak jak mi kiedyś pisałaś, a póki co podejdę do długiego protokołu, poczekam z zarodkami do 5tej doby... i zobaczymy
Tak Vleiden między innymi.
Masz dobry plan :) trzymam kciuki za sukces
 
Dobrze że szukasz przyczyny i pytasz a lekarz co Ci radził przecież on też razem z Tobą walczy o sukces jakie jest jego zdanie co robić za badania?
Mi lekarz powiedział żebym brałam suplementy na poprawe jakości komórek i zrobić jeszcze stymulacje bo mam zamrożenie jeszcze 6 oocytow ale nie wiadomo co z nich będzie i po punkcji przebadać zarodki. Albo taka z opcja adopcja zarodka ale to też nie daje gwarancji na powodzenie
 
reklama
Do góry