reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To zależy, jesteś przed transferem? Ja raz miałam przed transferem 0.84, czyli wartość graniczna, już trochę za wysoka. Lekarz kazał powtórzyć, mówił, że jajniki pulsacyjnie wyrzucają ten hormon i następna wartość może być totalnie odmienna,oby nie wyższa gdyż transfer byłby odwołany. Kolejne badanie wykazało wartość 0.1, z takim wynikiem podeszłam do transferu.
Jaka powinna byc idealna wartość do transferu?
 
Ale zarodek od umieszczenia w macicy do implantacji ma trochę czasu.
On nie wszczepia się od razu tam gdzie został pozostawiony.
Więc sobie krąży i szuka dogodnego miejsca. Wtedy miałam transfer 3 dniowca więc do implantacji miał parę dni.
Zdaniem mojego immunologa przez brak KIR implantacyjnych a posiadając te KIR zwalczające zarodek, wtedy ten zarodek musiał uciekać z macicy tam gdzie nic go nie atakowało i stąd wylądował w jajowodzie[emoji3061]
Drogie jest to badanie na KIR ? Rozumiem że jeśli się nie ma tych Kirów to zarodek wędruje czyli wtedy jest ciąża pozamaciczna. Jeśli nie występuje ciąża pozamaciczna to nie warto robić KIR?
 
A No jeden albo 2 te 300 ml w ciągu dnia 😊zależy jakie smaki są akurat ..a Ty kiedy transfer ?
W poniedziałek. Mi nikt o żadnej diecie nie wspominał. Może jutro sobie kupie nutridrinki . Hormony miałam tyg przed transferem robione, progesteron 0.1. Z tego co mówili, to kolejne badanie będzie robione w dniu transferu, ale wyniki mogą być nawet po, lekarz do mnie zadzwoni i powie jak leki brać .. dziwne to wszystko...
 
W poniedziałek. Mi nikt o żadnej diecie nie wspominał. Może jutro sobie kupie nutridrinki . Hormony miałam tyg przed transferem robione, progesteron 0.1. Z tego co mówili, to kolejne badanie będzie robione w dniu transferu, ale wyniki mogą być nawet po, lekarz do mnie zadzwoni i powie jak leki brać .. dziwne to wszystko...
Idziesz cyklem sztucznym ??
Ja progesteron miałam 0,3 i od dziś biorę progesteron doustnie , podskórnie i dopochwowo …
 
reklama
Do góry