reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To mega dużo. Zapładniacie 6 czy kwalifikujesz się do zapłodnienia wszystkich?
Mam 33 lata, ale ze względu na czynnik męski plus nadciśnienie męża dostaliśmy zgodę, że wszystkie zapładniamy. Mamy jeszcze 8 zamrożonych, które też miały być teraz zapładnianie, ale ze względu na ilość tych, zostawiamy je.
 
reklama
Tutaj duża jest rola lekarza, leków i dawek. Ja przy amh 3.5 miałam 19 jajeczek z czego 12 dojrzałych. Zero bólu, zero hiperki.
Wynik u Ewewie jest imponujący przede wszystkim dlatego, że z tych 41 ponad 30 jest dojrzałych. Piękna sprawa :)
Przy 14 jajeczkach, w poprzedniej stymulacji, też wszystko było ok i miałam świeży transfer
 
Dziewczyny wracam od lekarza, dzieciaczki mają po 1.5 kg 😱😁 lekarka mówi że mało prawdopodobne jest że się obrócą więc wstępny plan taki że 6 kwietnia idę na oddział a 12 kwietnia cesarka 🙂
Suuuper!!! Przytulisz swoje dwa największe szczęścia. ❤️❤️
I nocki nieprzespane będą 😁
 
Dziewczyny napiszcie mi ile dni po transferze miałyście robić badania ( hormony i betę ) i czy wynik musiałyście mieć tego samego dnia.
Chcielibyśmy po transferze wyjechać na kilka dni na ferie i szukam miejsca ,żeby labolatorium było niedaleko 🤷‍♀️ ale do większości jak dzwonię, to na wynik czeka się jeden dzień roboczy
 
reklama
Dziewczyny napiszcie mi ile dni po transferze miałyście robić badania ( hormony i betę ) i czy wynik musiałyście mieć tego samego dnia.
Chcielibyśmy po transferze wyjechać na kilka dni na ferie i szukam miejsca ,żeby labolatorium było niedaleko 🤷‍♀️ ale do większości jak dzwonię, to na wynik czeka się jeden dzień roboczy
Ja miałam 3 weryfikacje, 3,7,10dpt. Robiłam badania w laboratorium szpitalnym i wyniki były tego samego dnia
 
Do góry