reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Też o tym pomyślałam😁, ja miałam 24 i myślałam, że zaszalał doktorek, tamten to dopiero pojechał po bandzie 😱 szok, że tyle... , pewnie amh powyżej 5
Ja miałam amh ok 6. Lekarz mimo bardzo wyważonej stymulacji bał się hiperki dlatego od razu było mówione że transfer z mrozaka będzie. Na szczęście hiperki nie było 😊
 
Też o tym pomyślałam😁, ja miałam 24 i myślałam, że zaszalał doktorek, tamten to dopiero pojechał po bandzie 😱 szok, że tyle... , pewnie amh powyżej 5
Z czego to wynika, ja mam amh ponad 6 (wiek 35.lat) i ostatnim razem pobrali mi 14 poprzednim jeszcze mniej. Owulacje mam "książkowe"
 
Z czego to wynika, ja mam amh ponad 6 (wiek 35.lat) i ostatnim razem pobrali mi 14 poprzednim jeszcze mniej. Owulacje mam "książkowe"
Tutaj duża jest rola lekarza, leków i dawek. Ja przy amh 3.5 miałam 19 jajeczek z czego 12 dojrzałych. Zero bólu, zero hiperki.
Wynik u Ewewie jest imponujący przede wszystkim dlatego, że z tych 41 ponad 30 jest dojrzałych. Piękna sprawa :)
 
reklama
Z czego to wynika, ja mam amh ponad 6 (wiek 35.lat) i ostatnim razem pobrali mi 14 poprzednim jeszcze mniej. Owulacje mam "książkowe"
Zależy od dawek leków, oraz ilości pęcherzyków antralnych i preantralnych.Amh produkują jedne i drugie. Preantralne to te drobinki niewidoczne na usg, które dojrzewają i przekształcają się w antralne, a antralne w owulacyjne. Antralne to te większe widoczne w jajnikach. Ja np. przy amh ok 4 miałam naprawdę mało pęcherzyków antralnych, po 3,4 na każdym jajniku. Lekarz mówił, że powinno być ich dużo więcej. Doktorek przy drugiej stymulacji dobrał wysokie dawki leków żeby pobudzić pęcherzyki preantralne, tak aby dojrzały razem z innymi. Nie zawsze to się udaje ... czasami jest dużo niedojrzałych bądź efekt niezadowalający. W moim przypadku dało radę i finalnie miałam 18 dojrzałych.
 
Do góry