reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Liczyłam po cichu na więcej.. ostatnio krótki protokół 5 oocytow i tez 3 zapłodnione z czego tylko jeden był fi dy, teraz znów 3 z 10 komórek pobranych
Ja ostatnio miałam 9 komórek, 8 dojrzałych, zapłodniło się 6, do 3doby przetrwały 3. Zawsze jakieś degenerują... Najważniejsze żeby te 3 były dobrej jakości :)
 
Ja mam tylko 8 i tez się strasznie boje o to ile uda się zapłodnić :(
ja mialam dwie procedury. 9 pobranych, 6 sie zaplodnilo, w 3ciej dobie 1 komorka, transfer, ciaza - corcia ma 5 lat 💜
Druga - 9 pobranych, 6 sie zaplodnilo, uzyskano 4 blastki. Transfer, ciaza, corcia ma poltora roku 💜
8 to dobry wynik. Potrzebujesz jednej komorki, mysl pozytywnie.
 
Dziewczyny w Was nadzieja ❤️ Co brać, robić po punkcji żeby było lżej i żeby hiperstymulacja się nie rozwijała? Dziś miała swoją drugą punkcję 41 komórek i brzuch już bolał od wczoraj. Przy pierwszej 14 komórek niczego takiego nie było :/ lekarz pow żeby brać leki przeciwbólowe i jakby coś się działo to dzwonić albo jechać do szpitala. Co Wam pomogło?
 
Dziewczyny w Was nadzieja ❤️ Co brać, robić po punkcji żeby było lżej i żeby hiperstymulacja się nie rozwijała? Dziś miała swoją drugą punkcję 41 komórek i brzuch już bolał od wczoraj. Przy pierwszej 14 komórek niczego takiego nie było :/ lekarz pow żeby brać leki przeciwbólowe i jakby coś się działo to dzwonić albo jechać do szpitala. Co Wam pomogło?
U mnie najbardziej sprawdziły się nutridrinki. Ogólnie dieta wysokobiałkowa i bardzo dużo picia wody. Nachodowalas jajec 😍😍
 
reklama
Dziewczyny w Was nadzieja ❤️ Co brać, robić po punkcji żeby było lżej i żeby hiperstymulacja się nie rozwijała? Dziś miała swoją drugą punkcję 41 komórek i brzuch już bolał od wczoraj. Przy pierwszej 14 komórek niczego takiego nie było :/ lekarz pow żeby brać leki przeciwbólowe i jakby coś się działo to dzwonić albo jechać do szpitala. Co Wam pomogło?
Białko, białko i jeszcze raz białko
 
Do góry