reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O szkoda, że Cię nie poinformowali że dawali hcg...
I z tym ovitrelem jeszcze Wam powiem ciekawostkę, bo dla mnie to była nowina. Nie zawsze jest wskazanie to podania hcg przy transferze. U mnie w związku ze zbyt szybko dojrzewający endometrium jest przeciwswkazane. Powodowało, że endometrium było "za stare" i zarodek się nie utrzymywał, dlatego tym razem brałam gonapeptyl na pekniecie pęcherzyka.
Moje endo rosnie jak szalone i zawsze dostawalam Ovitrelle, to tez taka ciekawostka🤣🤣
Zastanawiam sie nad sensem proby zrozumiemia tego wszystkiego.🤣🙈
 
reklama
U nas młody przeszedł chyba wszystkie etapy straty 🤣I wcielił się w opiekuńczego starszego brata. Gorzej, ze nie ma wyczucia i chce jak my dorośli podnosić itp.
A dziewczyny rosną, wyrastają już gondoli mają 6 miesięcy a wiek skorygowany 4. I chwalić nie będę bo się popsują :p ale mój syn bardziej dał nam do vivatu niż ta dwójka.
Duzo się na to złożyło, ale widzę, ze sposób karmienia ma ogromne znaczenie. Dziecko na piersi je co 1,5-2h a na butelce o człowieku i 4h przerwy są😱To dla mnie takie odkrycie🤣Przy piersi satysfakcja dziecka ogromna, matki niekoniecznie.
U nas ta różnica wieku zbyt duza jest bo 6 lar w sumie. Dom zamiera o 19, bo pierwsza idzie spac. A syn w dobrej formie i trzeba wiecznie uciszać. Już zęby myje w kuchni bo z takim impetem to robi, ze obie budzi 😫Normalnie nocnik mu przyniosę do kuchni jeszcze. A tak serio temperament ma i Sabina podobny do niego i jakoś już nadają na tych samych falach. I ona tez spac NIE, łóżeczko w tyłek parzy. A potem wstaje księżniczka po 9ej a Janina od 5:00 się budzi z bananem na twarzy i matka musi tez wstać 🤨
Ja tez bym mogla sage napisac o tym jak wyglada zycie z trojka malych dzieci🤣🤣nie bedę straszyc🙈
chociaz maly jest typem mega prostym w obsludze( na szczescie) wiec mysle ze dozyjemy do 18 nastki.
 
Myślałam ze może jak nie drgnęło nic , to raczej tak zostanie przy kolejnych …😞
szanse ze ten pierwszy sie nie uda sa o wiele wieksze ,niz to ze te kolejne beda udane.Tak naprawde trzeba miec mega szczescie,zeby tak od razu bylo fajnie.Kto tu na forum by siedzial?🤣
A tak serio ,lekarz nic nie wie o twoum organizmie,nie wie jakie dawki lekow sa najlepsze,jakie leki,jak na nie zareagujesz.To jest takie bładzenie we mgle,raz trafisz na wlasciwa droge ,raz wpadniesz na słup i nabijesz sobie guza.
Nie ma sie co oszukiwac,ze to cudowna metoda,bo tu sie cholernie po doopie dostaje ,zanim sie w ciaze zajdzie.
Nie ma sensu juz sie zalamywac ,musisz sie pozbierac i dalej dzialac.👊👊👊
 
Moje endo rosnie jak szalone i zawsze dostawalam Ovitrelle, to tez taka ciekawostka🤣🤣
Zastanawiam sie nad sensem proby zrozumiemia tego wszystkiego.🤣🙈
A to nie ma nic do rosniecia czy nierosniecia. Chodzi o budowę histologiczna samego endometrium. Może być idealne 10mm a może być 8mm i przejrzale
 
Myślałam ze może jak nie drgnęło nic , to raczej tak zostanie przy kolejnych …😞
Mnie tylko zastanawia dlaczego lekarze nie dodał ci progesteronu skoro było 10. Mi dr odeazu dodała jak wynik był 17 że za mało ???? Może ja się mylę każdy lekarz inny..może niech się dziewczyny wypowiedzą ??? Czy 10 to nie za mało
 
reklama
Mnie tylko zastanawia dlaczego lekarze nie dodał ci progesteronu skoro było 10. Mi dr odeazu dodała jak wynik był 17 że za mało ???? Może ja się mylę każdy lekarz inny..może niech się dziewczyny wypowiedzą ??? Czy 10 to nie za mało
Mój lekarz mówił że 11 to minimum. Ja mając 17 dostałam dodatkowo luteinę podjęzykową i dopochwową
 
Do góry