reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny [emoji8]Postanowiłam podzielić się czymś z Wami .. Jak część z Was wie w pn miałam podejść do wyczekiwanej pierwszej dawki szczepień limfocytami. W sobotę przed wylotem do pl zorientowałam się,że okres mi się spóźnia . Nie jakoś drastycznie ale mam bardzo reguralne cykle a brzuch mnie pobolewal więc zrobiłam dla świętego spokoju test ciążowy i nie zdarzyłam jeszcze dobrze na niego nasikać a tam od razu taki plus [emoji85] pierwsze co poczułam to strach i zlosc ,że znów się nie uda, jakoś ciężko inaczej myśleć po tylu porażkach [emoji52] no i kompletnie nie wiedziałam co z tymi szczepieniami ,napisałam do docenta ale,że to weekend to nie było żadnego odzewu więc w nd polecieliśmy do pl bo i tak bilety kupione ,hotele porezerwowane . Docent zadzwonił w nd ,że nie możemy podejść do pierwszych szczepień będąc w ciąży . Kazał przyjść w pn na szybką konsultacje , przejrzał moje wyniki i zalecił tylko heparynę bo nie ma podstaw do innych leków . Pewnie czułabym się pewniej jakoś obstawiona lekami ale może serio ich nie potrzebuje. Nie badałam bety bo u mnie prawidłowe przyrosty i tak kończyły się poronieniem więc oszczędziłem sobie stresu. Do ginekologa umówiłam się na za 2tyg . Sama zaczęłam aplikować luteinę bo miałam w domu a nie zaszkodzi . Staram się podchodzić do tego ze spokojna głowa i nie nakręcać się w żadną stronę [emoji2962]Zobacz załącznik 1359551
Gratuluję Kochana❤️i trzymam kciuki za to żeby wszystko było po Twojej myśli bo innej opcji nie ma 😘dwa tygodnie szybko miną ❤️aleeee Mega niespodzianka 😘
 
Skąd te 500 wzielaś?
Ja w 10dpt 3-dniowych zarodków miałam betę 36 i zaraz rodzę. Sugeruj się tabelką co któraś z dziewczyn wkleiła wczoraj a nie tym co jest napisane na wyniku z laboratorium
Aha, i mój progesteron też był ciągle niezbyt duży pomimo ogromnych dawek. Utrzymuwal się od ok 18 do 25, i dopiero później był trochę większy
♥️♥️♥️👍👍👍♥️♥️♥️
 
Kate,jak twoje kobietki sie maja? Bedzie powtorka z rozrywki?
Jak synus z dziewczynami? Zajmuje sie pomaga?
U nas jest odwrotna sytuacja ,chyba przez to ze blizniaki od poczatku musialy o rozne rzeczy walczyc ,teraz maja totalny olew na malego.Tzn.bawia sie z nim,kochaja,czuja ze nalezy do jednej bandy,ale nie ma w nich zazdrosci ,czy zlosci, na szczescie.
U nas młody przeszedł chyba wszystkie etapy straty 🤣I wcielił się w opiekuńczego starszego brata. Gorzej, ze nie ma wyczucia i chce jak my dorośli podnosić itp.
A dziewczyny rosną, wyrastają już gondoli mają 6 miesięcy a wiek skorygowany 4. I chwalić nie będę bo się popsują :p ale mój syn bardziej dał nam do vivatu niż ta dwójka.
Duzo się na to złożyło, ale widzę, ze sposób karmienia ma ogromne znaczenie. Dziecko na piersi je co 1,5-2h a na butelce o człowieku i 4h przerwy są😱To dla mnie takie odkrycie🤣Przy piersi satysfakcja dziecka ogromna, matki niekoniecznie.
U nas ta różnica wieku zbyt duza jest bo 6 lar w sumie. Dom zamiera o 19, bo pierwsza idzie spac. A syn w dobrej formie i trzeba wiecznie uciszać. Już zęby myje w kuchni bo z takim impetem to robi, ze obie budzi 😫Normalnie nocnik mu przyniosę do kuchni jeszcze. A tak serio temperament ma i Sabina podobny do niego i jakoś już nadają na tych samych falach. I ona tez spac NIE, łóżeczko w tyłek parzy. A potem wstaje księżniczka po 9ej a Janina od 5:00 się budzi z bananem na twarzy i matka musi tez wstać 🤨
 
O szkoda, że Cię nie poinformowali że dawali hcg...
I z tym ovitrelem jeszcze Wam powiem ciekawostkę, bo dla mnie to była nowina. Nie zawsze jest wskazanie to podania hcg przy transferze. U mnie w związku ze zbyt szybko dojrzewający endometrium jest przeciwswkazane. Powodowało, że endometrium było "za stare" i zarodek się nie utrzymywał, dlatego tym razem brałam gonapeptyl na pekniecie pęcherzyka.
A ja przy świeżym transferze miałam ovitralle. Teraz przy mrożonym nie miałam zadnego zastrzyku, i beta w 4dpt byla 6,13. Jutro 7 dpt i mam kolejną weryfikacje i zobaczymy czy jest przyrost
 
reklama
Do góry