reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie a kiedy ja go poinformowałam ze w 5 dniu mam 10 , napisał ze leki bez zmian 🤷‍♀️Chyba muszę się zastanowić nad zmianą lekarza …
 
reklama
szanse ze ten pierwszy sie nie uda sa o wiele wieksze ,niz to ze te kolejne beda udane.Tak naprawde trzeba miec mega szczescie,zeby tak od razu bylo fajnie.Kto tu na forum by siedzial?🤣
A tak serio ,lekarz nic nie wie o twoum organizmie,nie wie jakie dawki lekow sa najlepsze,jakie leki,jak na nie zareagujesz.To jest takie bładzenie we mgle,raz trafisz na wlasciwa droge ,raz wpadniesz na słup i nabijesz sobie guza.
Nie ma sie co oszukiwac,ze to cudowna metoda,bo tu sie cholernie po doopie dostaje ,zanim sie w ciaze zajdzie.
Nie ma sensu juz sie zalamywac ,musisz sie pozbierac i dalej dzialac.👊👊👊
No właśnie , może kolejny się uda 🙄czekam już 5 dzień po odstawieniu leków na okres bo chce działać już w kolejnym cyklu …
 
reklama
A to nie ma nic do rosniecia czy nierosniecia. Chodzi o budowę histologiczna samego endometrium. Może być idealne 10mm a może być 8mm i przejrzale
Wg mnie Ovitrelle tez nie ma nic do rosniecia endometrium,bo chodzio o to zeby stworzyc mu lepsze warunki do implantacji,a ma takowe jest jest juz hcg w obiegu.Jesli dobrze wiem,to podstawa to endometrium 3 warstwowe i jakos nigdy nie bylo ono u mnie takie przy wysokosci 8 czy 10 mm.Przynajmniej u mnie .Mam za soba okolo 27 trasferow i obserwacji tyle na temat endometrium ,ze moglabym niestety prace naukowe o tym pisac.
Moja klinka pierwsza potrafila robic trasfery na endo o wysokosci 22 mm i twierdzili ze jest ok,po czym dostawalam 5 dni pozniej juz okres.Nie moge tego na 100% powiedziec,ale podejrzewam( zreszta klinika z Pragi rowniez) ze dawno mogly byc z tego dzieci.W Pradze bylo jasne jak slonce 12-14 mm musi byc i ani mm mniej czy wiecej.Do tego Ovitrelle ,4 transfery i cztery ciaze.Da sie? Da😅
Tak masz racje ,Ovitrelle nie ma nic do rosniecia .

Podejrzewam ,ze chodzi nam o to samo tylko sie zle zrozumialysmy.
 
Do góry